Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Póló nyomtatás, eladásra?

Póló nyomtatás, eladásra?

Figyelt kérdés
Lehet rossz topic, akkor elnézést. A kérdésem, hogy hol érdemes pólót illetve pulcsit nyomtatni magunknak? A termék utána eladásra kerülne, úgyhogy nem olyan kéne ami 1 mosás után le jön.
2019. nov. 29. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Google nincs telepítve a gépedre?

Rengeteg cég foglalkozik ilyesmivel, általában nem nagyker, de ha leírod pontosan mit is akarsz, elég sok helyen legyártják.

2019. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
De ha te abból akarsz élni, hogy valaki mással csináltatod a pólókat majd te értékesíted kiskerként akkor szerintem nem fog menni. Annyira sok a versenytárs, hogy nem hinném, hogy van elég árrés erre.
2019. nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Ez is Te vagy?

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-val..


Meg ez is?

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..


Ha mindkettő Te vagy, akkor nem tudom, miért erőlteted a dolgot: legálisan nem árulhatsz nagy mennyiségben, mert nem vagy még 18 éves - így a vállalkozóit sem válthatod ki.

2019. nov. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Online ruhaeladás tapasztalatlan vállalkozóként?


Jó tanács... Felejtsd el! Majd ha lesz rá felesleges pár milliód, meg egy rakás tapasztalatod.. na majd akkor talán...


Legnehezebb piac online a ruhaeladás, mivel méretproblémák miatt óriási a visszaküldési arány, illetve nagy készlet is kell, mivel minden egyes színből van vagy kb 5-8 féle eltérő méret.

2019. nov. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az értelmesebb hozzaszólásokat koszonom.

3.:Nem, egyik sem én vagyok.

2019. nov. 29. 22:26
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Ha egyik sem Te vagy, akkor viszont láthatod, hogy más is ebben akar nyomulni - elég nagy a konkurencia, máris van versenytársad :-)


És 4-es elég pontosan leírta a buktatókat is.


Még valami: valószínűleg az tudja, hol van jó minőségű, aki maga is árul pólókat - Ő viszont nem valószínű, hogy elárulja, mert ezzel versenytársat teremtene magának.

2019. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha vannak jó dizájnjaid, amit nyomtatnál, töltsd fel őket a cafepressre, pont ezzel foglalkoznak (és jó minőségben nyomtatnak).
2019. nov. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!