Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Valakinek van tapasztalata...

Horvathbrigitta kérdése:

Valakinek van tapasztalata Instagram értékesítéssel?

Figyelt kérdés

Röviden, tömören annyi a lényeg, hogy birtokomban áll egy Instagram fiók, ahol már elég sok követőt szereztem, de csak nagyon kis %-ban magyarok.(egészséges ételekkel és edzéssel foglalkozok rajta)

Kitaláltam, a követőim kérésére, hogy minden hónapban szeretnék összeállítani edzésterveket, illetve étrendeket, amiket a követőim minden hónapban meg tudnának vásárolni.

Kérdésem a következő lenne: hogy lehetne ezt kivitelezni, hogy minden jogilag is rendben legyen?

A pénzt én először a Paypal-ra kapnám, de tudom, hogy nagy problémák lehetnének belőle, ha én azt adózás nélkül utalnám a bankszámlámra. Mit ajánlotok? Sokan javasolták nekem, hogy legyek egyéni vállalkozó, lépjek be a KATA-s adózásba, de meghallgatnám mások véleményét is. Bocsánat hogy hosszú lett, előre is köszönöm a válaszokat!



2019. dec. 11. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez már könyvelő asztala.
2019. dec. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

üzletszerű tevékenység minden forintja adóköteles. Te teljesen kimeríted az üzletszerű tevékenység fogalmát.


Csinálsz rá egy egyénit aztán hajrá. 98%os profittal fogsz kb dolgozni. Simán megéri.

2019. dec. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
könyvelő, vagy vállalkozási tanácsadó.
2019. dec. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. dec. 17. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!