Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes ma könnyűszerkezetes...

Érdemes ma könnyűszerkezetes házak építésével foglalkozó vállalkozásba kezdeni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 26. 11:51
 1/9 TappancsMancs ***** válasza:
57%
Nagyon meg kell fontolni, részben mert vállalkozás épül rá, részben mert Magyarország éghajlata a hideg miatt jobb hőszigetelést igényel. De vannak ilyenek nálunk is, csak a kérdés inkább az, hogy mekkora rá az igény, mit bír el ez a piac.
2019. dec. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

A könnyűszerkezetes házakkal szemben még mindig nagyon nagy az ellenállás és szerintem a legpesszimistább becslésnél is lassabban enyhülnek az emberek.

Egy szó mint száz, ha annyira nem vagy tájékozott az építőiparban, hogy itt kellett megkérdezned, akkor inkább ne vágj bele.

Ha mindenáron az építőipar a cél, akkor inkább okosházak, megújuló energiák, energiatakarékos rendszerek stb irányában nézelődj

2019. dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem én szeretnék vállalkozni, más miatt érdekel.
2019. dec. 26. 15:11
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Semmiképp sem, ugyanis a könnyűszerkezetes ház mai formájában baromság. Ugyanannyiba kerül mint egy téglaház, csak a könnyűszerkezetes ház bír 10-20 évet, egy jó téglaház meg örökélet + 1 év.
2019. dec. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, hogy a könnyűszerkezetes ház megfelel-e az angol Wood-frame House Construction-nek, de én Kanadában élek, és itt szinte kizárólag ilyen házak vannak. Nagyon jól szigeteltek, pedig itt aztán hideg telek vannak. A mi házunk pl. a 70-es években épült, persze azóta fel lett újítva, de a szerkezete még tökéletes.
2019. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezzel már 15 éve is sokan próbálkoztak, de nálunk ez bukó.
2019. dec. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4%

Kedves 4. !

Olyan maradi vagy, hogy inkább ne írj baromságokat.Szerinted a téglaház tetőszerkezete miből van? Téglaház örökélet +1 év... pff a nagy bánatot! A tégla soha nem annyira ellenálló, sokkal rosszabb a hőszigetelő képessége, mint a csupasz fának.

Igen is baromi jó a könnyűszerkezetes Én is abba lakom, full száraz, ha felmosok 3 perc mulva csontra felszárad a padló.

2019. dec. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
7-es. Jól van, látjuk értesz a témához. :D
2019. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 De La Cruse ***** válasza:

Bőven.

Van rá felvevő piac.

2019. dec. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!