Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szendvicspaneles építkezéshez...

Szendvicspaneles építkezéshez kell engedély?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy a saját cégemnek szeretnék egy telephelyet és ez a felyembem jelenleg úgy néz ki, hogy szendvicspanelből építkeznénk, ahhoz kell építési engedély?

Egy üres telek van jelenleg, közművekkel el van látva nekem csak víz és áram kell. Ha kell hozzá engedély akkor tervrajz is?

Ezek az engedélyek mennyibe kerülnek?



2019. dec. 26. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, kell.
2019. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyilván kell.

Tervek nèlkül hogy gyártják le szerinted az acèl vagy vasbeton szerkezetet a szendvicspanel gyámolítására? Nem áll meg a levegőben. Kell èpítèsz, statika, tűzvèdelem, gèpèsz, elektromos - kiviteli terv, gyártmányterv, talajmechanika, geodèzia, szakhatóságok ( ántsz, környezetvèdelem minimum).


Egy 1000 m2 körüli csarnok tervezèse megvan kb 5-10 millióból. Ami eltörpül a 250 millió nettó bekerülèsi költsèghez kèpest. A tervezèsi díjak nem egyenes arányosak a mèrettel.

2019. dec. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Én most építettem új telephelyet a cégemnek, szendvicspanelból.

Iroda-szerviz két külön épület egy üveg folyosóval összekapcsolva

A tervezéstől az engedélyeztetésig, kivitelezéssel együtt közel 1 év volt. Ha minden jól megy januárban be is költözhet a cég.

Én egy kifejezetten ezzel foglalkozó céget bíztam meg az egész projekttel.

Tervezés.kivitelezés és engedélyek beszerzése.

Goldbeck gmbh.

2019. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!