Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan kezdjem el, hol hirdessem?

Hogyan kezdjem el, hol hirdessem?

Figyelt kérdés

‘Mini’ vállalkozásba kezdenék, ami abból állna, hogy kérésre rajzolok és festek (vászonra, pólóra, amire igénylik). Hol tudnám ezt hirdetni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. dec. 31. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Ügyfélkapun, kiváltod a vállalkozói engedélyt
2019. dec. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, lemaradt hogy még 16 vagyok, ezért online gondolkoznék
2019. dec. 31. 22:13
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Attól még kell vállalkozói, ha pénzt fogadsz el érte.
2019. dec. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

#1 Tévedsz. nem a vállalkozói kiváltása az első lépés, hanem a piacfelmérés. Minek vállalkozói, ha kutya nem kíváncsi rá.


Meg kell hirdetni fb csoportokba, jofogáson, más rajzolós forumokon.. megnézni hányan jelentkeznek, van e rá egyáltalán igény.. első pár munkát megcsinálni ingyen.. az lesz a referencia (lehetőleg ügyfél visszajelzéssel karöltve)


majd jöhet a vállalkozói és komolyabb fizetett hirdetési kampányok.

2019. dec. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

16 évesen nem lehet vállalkozásod...

meskán próbálkozz!

2019. dec. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elsősorban a szűk környezetedben, barátokon keresztül, aztán egyéb oldalakon, vatera, jófogás, meska stb.
2020. jan. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Meska, Etsy, Kreatív hobbik csoport, rajzos csoportok.


Nem tudom, hogy vaterán meg jófogáson lenne-e rajzokra kereslet, oda szerintem nem ezért jár az ember.

2020. jan. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!