Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ingyenes számlázó programot...

Genlisea kérdése:

Ingyenes számlázó programot keresek, ami tud kezelni devizákat is. Vélemény?

Figyelt kérdés
Egyéni katás vállalkozó vagyok. Honlapomról rendelnek külföldről is, a könyvelőm mondta, hogy nekem olyan számlázó program vagy online számlázó kell, ami tudja a főbb devizákat kezelni. Köszönöm.
2020. jan. 5. 15:43
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
NAV online számlázója tud devizát, és ingyenes korlátlan számban. Azon kívül valószinűleg csak korlátozottat (pl 2-3 számla/hó), vagy nem NAV-kompatibiliset találsz.
2020. jan. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdés: ha külföldről rendelsz, akkor miért neked kell a számlázó? Devizában is fogod tovább értékesíteni?
2020. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Billingo?
2020. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es, nem ő rendel külföldről, hanem tőle, a honlapjáról rendelnek külföldről - és nyilván az adott ország valutájával fizetnek.
2020. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pardon, akkor félre olvastam. Ebben az esetben kezdetben a NAV által biztosított számlálót ajánlom én is. Ingyenes és tud minden szükséges dolgot, később amennyiben automata számlázás lenne, az bonyolíthatja a dolgot.
2020. jan. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy bír rémleni, hogy a Szamlazz.hu is tud devizát, de egy ideje csak itthonra számláztam, úgyhogy ez leginkább csak tipp.
2020. jan. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy valami ingyenes, senki nem dolgozik ingyen. Egy ismerősömnek a fent említett online számlázótól számláztak ki 50k forintot, pedig csak egy hónapra rendelte meg a szolgáltatást és elfelejtette időben lemodnani.

Ugye, Te sem ingyen dolgozol? A számlázóprogramok írói sem.

Ami valódi ingyenes, az a NAV számlázója.

De ha belegondolsz ez sem ingyenes, mert az adókból befolyó összegekből finanszírozzák a fejlesztését és üzemeltetését.

2020. jún. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!