Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Pólónyomtatós cég mely megfele...

Pólónyomtatós cég mely megfelel az igényeinknek?

Figyelt kérdés

Egy barátom és én szeretnénk egy dropshippinges webshopot csinálni. Egyelőre csak egy pólót szeretnénk árulni. Olyasmi céget keresünk mint a Printful vagy Printaura, de nekünk egyedi Hem tag is kellene a pólókra. (bocsi, de nem tudom a magyar kifejezést)


A pólót megrendeli tőlünk az adott vásárló. A póló közepén lesz egy szöveg, amit a vásárló kedvére módosíthat, arra amit megad az oldalon. Ha a vásárló rendel mi megszerkesztenénk a rendelt pólót az ő általa beírt szöveggel és mi megrendelnénk a dropshippingel foglalkozó pólónyomtató cégtől a vásárlónkhoz.


Az probléma az, hogy eddig csak olyan cégeket találtam, akik tömeges mennyiségben nyomtatnak egyedi logós Hem taget a pólókra, de nekünk a folyamatosan változó pólófelirat miatt nem működne a tömegnyomtatás.


Tudtok olyan céget, aki nyomtat pólót egyedi hem taggel kérésre, akár egy darabot is?



2020. jan. 9. 09:14
 1/4 A kérdező kommentje:
A probléma az*
2020. jan. 9. 09:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Így nem éri meg. Néha én is rendelek egyedi pólót, de közvetlenül az előállítótól. Ha minőségi kifogás van, akkor egyből ott tudok reklámálni, nincs közbenső tag, ráadásul olcsóbb is.
2020. jan. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki egyedi pólót szeretne, az szépen megtervezi magának és megrendeli a letmicro.com oldalról.
2020. jan. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az rendben van, hogy ti így csináljátok, de sok ember nem akar ilyennel foglalkozni és hajlandó pénzt adni érte. Főleg, hogy mi leginkább amerikai piacon szeretnénk árulni, ők sokkal fizetőképesebbek mint a magyar vásárlók.
2020. jan. 9. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!