Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan keressek pénzt úgy,...

Hogyan keressek pénzt úgy, hogy ne kelljen dolgozni?

Figyelt kérdés

Nyertem 1.000.000Ftot és szeretnék vállalkozást indítani belőle. 50.000Ftot már elköltöttem belőle, vettem egy Dacia 1300at. Még 50.000Ftból rendbe is fogom rakatni hogy beinduljon, aztán pár embléma csere után eladom Renault 12-ként. Aki nem ért hozzá úgysem veszi észre. Olyan autót nem árulnak biztos drágán el tudom adni. Azt akarom tudni hogy ha így lesz mondjuk 2.000.000Ftom akkor abból milyen vállalkozást indíthatnék? Inkább egy kis faluban csinálnám meg a vállalkozásomat, ahol az emberek butábbak, mert akkor könnyebben találok vevőt. Nem át akarom verni őket csak ebben a világban itt okosban kell csinálni ;)


Mielőtt a trollok bekóstolnának nem, nem lovasszekérparkolót meg tehénmosót akarok nyitni. Komoly tippek trükkök érdekelnek.



2020. jan. 27. 03:52
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
Szerintem rossz kategóriába tetted a kérdést. A humorban jobb helye lenne! :D
2020. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Na ez az az ügyeskedő "vállalkozó" mentalitás, amiből soha nem leszel gazdag vagy ha mégis, akkor soha nem tudod nyugodtan lehajtani a fejed este. Várhatod, hogy melyik hajnalban jön majd a TEK érted.

Nem hiszek ebben. Nincs gyors meggazdagodás. A legtöbb gazdag ember nem gyorsan gazdagodott meg, hanem fokozatosan felépített egy birodalmat, több év vagy évtized alatt. Még Bill Gates is!

Jó ötlet kell, fizetőképes keresletet kell kielégítened, jó munkát végezni, megbízható partnernek lenni, aki állja a szavát. (Gondolom ez rád úgysem igaz lásd "Nem át akarom verni őket...") Építeni a vállalkozást, a haszon egy részét mindig visszaforgatni a saját vállalkozásba, egy részét pedig a saját vagyon építésébe (befektetések). Majd eltelik pár év, évtized és gazdag leszel, de legális úton és tartósan!

Tudom, hogy fölöslegesen koptattam a billentyűzetemet, de mégis. Piti csalót még nem láttam gazdagon több évtized után. Addig jár a korsó a kútra...

2020. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

11-es a válaszodnak lenne a humor kategóriában a helye!

12-es akkor most látni fogsz mert nem vagyok piti csaló.

2020. jan. 28. 19:10
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, dehogynem vagy. Pont azt ecseteled hogyan lehet munka nélkül lehúzni másokat.
2020. jan. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem.
2020. jan. 29. 09:53
 16/18 A kérdező kommentje:
A sok rosszakarónak üzenem hogy eladtam a Daciát 80.000Ftért. Kerestem rajta 30.000Fttot. Üzleti érzék a max on.
2020. jan. 31. 05:59
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen rossz akarás nem volt a válaszokban. Inkább próbáltak rávilágítani, hogy piti csalással nem mész messzire az életben hosszútávon. Majd, ha rájön, akit becsaptál, akkor magad is megtapasztalod.
2020. jan. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ügyes vagy, kerestél egy kis aprót.

Gondolom ha eredetvizsgát, átíratást, új forgalmit, törzskönyvet kifizetted volna (22.000 + 6.000 + 6.000 Ft), akkor máris enyhe bukta lett volna a dolog. De hát ugye a lényeg a csalás továbbra is.

2020. jan. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!