Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyire bonyolult egy ilyen...

Mennyire bonyolult egy ilyen honlap elkészítése, illetve magánszemélyként üzemeltethetek-e ilyet?

Figyelt kérdés

Tehát már pár éve foglalkozom kriptovalutakkal. Nagy porenciál van benne, ez kétségtelen. Az is látszik, h világszerte egyre inkább elfogadottabbak.

Szeretnék egy egy olyan honlapot, ahol pénzt lehet váltani. Ft-btc, btc-ft. Illetve esetleg még pár altcoin.


Mennyire bonyolult egy ilyen weboldal eljészítése, illetve ezt csak cégként tehetem, vagy magánszemélyként, egyéni vállalkozóként is?


Sajnos csak az alapötlet van meg, így még nem jártam utána. Nem is tudom h hol kezdjem...

Bármi ötletet, tanácsot szívesen fogadok.


Előre is köszönöm a segítséget!



2020. febr. 28. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt próbáld meg megkérdezni (pénzügyi szervezetek felügyelete):


[link]

2020. febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon bonyolult, és ez nem csak a dolog technikai részéről szól, hanem hogy egy rahedli engedéllyel meg hasonlókkal kell rendelkezned ehhez.


Magánemberként esélyed sincs rá hogy ilyen létrehozz.

2020. febr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mármint úgy magánemberként hogy te csak úgy egyedül belevágj. Cégforma nyilvánvalóan kelleni fog hozzá, meg olyan mértékű pénz, ami neked szinte biztos nem áll rendelkezésedre.
2020. febr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak a webhely programozását vesszük, az önmagában több milliós kiadás lehet.
2020. febr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon.


Meg az hogy kryptot kryptora valtasz az azt mondanam hogy nehez, de kryptot fiatra sokkal bonyolultabb. Nem azert mert mas a symbol, hanem mert ezek ugy vannak regularizalva ahogy, es amig csak tokeneket cserelgetsz meg szinte aml/kyc se kell, de amint elkezded valos penzre valtani ott mar mindenazatyauristen kell

2020. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Technikailag a weboldalt nem nehez, akar en is meg tudnám neked csinálni 500ezerért kb. Hanem ahogy az elottem szólók irták. Az engedélyek es a toke a szuk keresztmetszet, nem a technikai megvalósítás.
2020. márc. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!