Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen válalkozast lehetne...

Milyen válalkozast lehetne inditani itt a korona virus idelyén?

Figyelt kérdés

Akinek van bármi ötlete ne tartsa magában nyugotan modja el

Azért 1 2 milliobol ki lehetne hozni valami jó kis válkozást szerintem !



#Pénzsokpénz
2020. márc. 25. 14:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Hát, ha ezt Te nem látod, akkor az már régen rossz. kereskedelemben agyon dolgozzák magukat az emberek, áruszállítás, ételfutár, takarító...
2020. márc. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Varrjál maszkokat!
2020. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Helyesírás-tanfolyam! Ja, nem!
2020. márc. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Aha de ezekból tull sók van már a falum kornyeken is csomo bolt van most őszintén minnek nyisak egy bólto
2020. márc. 25. 15:40
 5/14 A kérdező kommentje:
Még gondólkoztam h pestre. Viszek embereket dolgozni épitkezésekre vagy egy mozgó abc de ahoz nem elég 1 2 millo😑 és nem szádékozok hitelt felvenni
2020. márc. 25. 15:42
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

gyárts kézfertőtlenítőt, vagy szájmaszkot.


Nem is kapnál hitelt...

2020. márc. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
#maradjotthon
2020. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

Bukósat...


Még 5 millióból se tudom mit csináljak, de amikor 15 millióm volt akkor se tudtam.


Eddig kétszer kezdtem el itt a magyaroknak vállalkozni, rövid időn belül be is fejeztem mert csak ette a pénzt, aztán éppen hogy csöpögött valami vissza belőle. Alkalmazottak kapzsik, hálátlanok, plusz nem igazán értenek semmihez se, csak az egyéni érdekük számít nekik.


15 éve nem tudom kitalálni mit lenne érdemes csinálni, úgyérzem minden csak az időt meg a pénzt vinné...


A trendek annyira gyorsan fordulnak, hogy az valami vicc, de vásárlóerő meg a béka segge alatt, az embereknek minden ingyen kéne, amiért meg bármi pénzt megadnának azt már mind az állam kisajátította, vagy illegálissá tette...


Mindenben ez a Nagyzolás megy, hogy egy komplett plázát kell építeni ahhoz, hogy pattogatott kukoricát tudj eladni a csoróknak.


Plusz magam körül én eddig még sosem láttam sikeres vállalkozást amibe teljesen bele is láthattam volna.


Kirakatcéget rengeteget, meg próbálkozó halálraitéltet is akik még az 5 éves céget sem érték meg, nameg kényszervállalkozókat akik csak azért mennek el csokit meg mosóport árulni az aluljáróba, mert sehová se vennék fel őket dolgozni, vagy így tudnak csak időt tölteni a családdal is.



Nemtudom mások hogy vannak ezzel, de én eléggé kiábrándultam, pedig budapesti vagyok...


Koldulni a legjobb! Senki se irigyel, nincs befektetnivaló, nincs adó csak a tiszta nyereség!

2020. márc. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


2010 körül egy ruhásbolttal próbálkoztam, hiába hirdettem hiába akcióztam alig jött vevő, azzal minuszba mentem egy év alatt elég rendesen, pedig saját helyemen csináltam de adó persze akkor is volt, csak bevétel nem.


2016 ban egy hentesbolttal (szakmám) próbálkoztam meg, abba kb 6 milliót fektettem be, és buktam is be kb az egészet, majd száltam ki belőle a maradék 500 ezremmel, miután kiszámoltam az átlag 300 forintos órabéremet a tiszta hasznomból.


Én annyire jutottam a nagy magyar vállalkozósdival.

2020. márc. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#8-9: nem akarok ítélkezni, mert nem volt még vállalkozásom, viszont sajnos egy részével egyetértek, pedig nem pesti vagyok. Az viszont tény, hogy megfelelő reklámozással el tudja adni magát az ember. Akár egy ruhás bolttal, akár egy húsüzlettel. Nagyon-nagyon-nagyon sokat számít a marketing, a kommunikáció. Sőt, szinte csak az számít, főleg olyan esetben, ahová az emberek alapvetően is bemennek. Hogy ne beleolvadj a többibe, hanem találj valamit, amivel másabb leszel, mint a többi.

Már egy weboldal, vagy bármilyen digitális jelenlét is sokat számít. Nem mondom, hogy én többet tudtam volna kihozni bármelyik vállalkozásodból, de azért az első után megvizsgáltam volna, mi volt a probléma, ami miatt nem jöttek hozzám az emberek. Elég csak abból kiindulni, hogy ha mondjuk 2 ruhás bolt van egymás mellett, valami alapján el fogják dönteni az emberek, hogy a bal, vagy a jobb oldaliba mennek. Ha alapvetően egyikbe sem mennek, akkor ott maga a környék társadalmi morálja a szar, amivel nem tudsz mit kezdeni.


Én informatikai tanácsadói vállalkozást indítanék, de egyszerűen nem merek, mert az emberek annyira "magyarok", hogy inkább megkérdezik bármiről a szomszéd Jóskát, aki ha hülyeséget is mond, de legalább ingyen volt.

2020. máj. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!