Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kinek kell tűzvédelmi oktatást...

Kinek kell tűzvédelmi oktatást tartania az alkalmazottnak?

Figyelt kérdés
Egyéni vállalkozó lettem és egy alakalmazottam lesz részmunkaidőben. Tarthatom én a tűzvédelmi oktatást vagy egy szakembert kell erre keresnem? Köszönöm előre is a válaszokat!

2020. ápr. 7. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szakembert kell keresned! Ha kell tudok küldeni privátban elérhetőséget
2020. ápr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kell tűzvédelmi oktatásban részesíteni az alkalmazottat, ami nélkül önnálóan nem dolgozhat. Lehet, hogy Te magad is megtarthatod az oktatást. Ám bizonyos feltételek esetén kízárólag felsőfokú tűzvédelmi szakképesítéssel rendelkező személy tarthatja meg. Általában csak elméleti oktatás elegendő, eseténként viszont gyakorlati és elméleti oktatás is szükséges. Mindenképpen javaslom lelkiismeretes szakember felkeresését, aki nem misztifikálja túl a dolgot. Ja és évente meg kell ismételni. Csak könnyítésül, lehetséges online tűzvédelmi oktatás is (egyszerű, gyors, hivatalos): [link] Itt találsz tűzvédelmi szakembert is.
2020. jún. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!