Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olyan távmunkát, ami adatrögzí...

Olyan távmunkát, ami adatrögzítésről, vagy call center, vagy hasonlóról szól?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 16 éves vagyok, szóval valójában nem vállalhatok ilyen munkát. De tuti van ilyen diákmunka. IT-re járok, most kezdtünk programozni, és szeretném fejleszteni a tudásomat és mellé nem jönne rosszul egy kis pénz. Az angol nyelv az profin megy, esetleg fordítás, vagy bármi?

2020. márc. 17. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még életemben nem találkoztam olyan igazi rendes otthonról végezhető diákmunkával. Illetve dacára annak hogy sok embert ismerek, egyikről sem hallottam hogy valaha ilyet dolgozott volna.
2020. márc. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ahh de kár. Pedig nagyon szeretnék már valamivel pénzt keresni, saját talpra állni.

1 évig foglalkoztunk grafikai munkák készítésével, meg C++ meg, webfejlesztés, amikben közép szinten vagyok, most pedig a Java-t kezdjük.

Kár, hogy nincs ilyen lehetőség, pedig szivesen csináltam volna

2020. márc. 17. 17:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm csinált feketén ilyen munkát, valamelyik programozós facebook csoportba találta ilyen egyszeri webfejlesztős meló.
2020. márc. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Írj mobil appot. Ahhoz nem kell megbízó, feldobhatod a Play Store-ba és referenciának is jó később.
2020. márc. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ez egy jó ötlet. Küldhetek üzenetet? Ezzel kapcsolatban lenne 1-2 kérdésem.

#3

2020. márc. 17. 17:28
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsi #4
2020. márc. 17. 17:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát küldhetsz, de korlátozott számban és ne kisregényeket :)
2020. márc. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam diákként iOS fejlesztőként full remoteban. Igaz nem 16 voltam, hanem 21.
2020. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Én itthonról dolgozok call centeresként, igaz nem diákként.
2020. ápr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én már hónapok óta itthon dolgozok (diákmunka), szintén call centeresként mint az előző válaszoló. Nálunk viszonylag sok diákot foglalkoztatnak így, mindenki bejárósként kezdi, de könnyű átkerülni otthoni munkára, csak gyors net kell hozzá.:)
2021. máj. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!