Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek ha egy borsodi...

Szerintetek ha egy borsodi kisvárosban csinálnék egy étel házhozszállítással foglalkozó vállalkozást az sikeres lenne?

Figyelt kérdés
Vannak itt éttermek és pizzériák de nem csak házhozszállítással foglalkoznak. Természetesen a környéket is ellátnánk mindenféle finomsággal. Ha 2 haverommal csinálnám akkor fejenként kb mennyit keresnénk vele?

2020. máj. 2. 12:02
 1/3 Gyakoris ***** válasza:

Nem mindegy mekkora a konkurencia és az se mennyi a kezdőtőkétek?

Ki a szakács a csapatban?

Az ország nyugati felében élek,itt azért viszonylagos a jólét,rengeteg az ilyenolyanKONYHA!

450-550ftból hoznak ki egy menüt a legolcsóbb helyen pl.

A környező falvakban a oviban vagy az iskolában főznek és baromi kerdvezményes áron adják a nyugdíjasoknak.

Régen én is gondolkodtam hasonlóban,de elengedtem.

Sokaknak megéri persze,de azért a tapasztalat nem ártana,amit hasonló helyen szereztél,szereztetek!

2020. máj. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Melyik városról van szó, illetve mi az elképzelés?

Hely van neki, vagy bérelnétek valamit?

Milyen végzettségetek van, továbbá mennyi kezdő tőke?

2020. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Domonkos03102 válasza:

Ha ti csinalnatok kell egy kozlekedeo eszkoz is.

Pl auto,kerekpar vagy valami ha auto akkor gyorsabbak vagytok de akkor üzemanyag kopó alkatrészek nyilván egy jó kocsi nem olcsó ha még nincs vannak a Swift-tekből autó kölcsönző napi 4000 ft körül ha bele gondolsz lehet az elég jó eleinte.

2020. máj. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!