Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Jeunesse vagy a Rain MLM cég...

Jeunesse vagy a Rain MLM cég a jobb?

Figyelt kérdés

2020. máj. 6. 12:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mi folyik itt? Melyik céget válasszam? Ez válasz a feltett kérdésre?
2020. máj. 8. 17:58
 12/16 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező, ha igazán jót akarsz magadnak, akkor válaszd a Forevert!


Magasan a legjobb cég, akivel manapság érdemes együtt dolgozni.

2020. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
44%
Alias gazdagodj meg abból hogy méregdrága aloelöttyöket vásárolsz. :D
2020. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
41%

Ez már majdnem olyan, mint a bebukott magyar MLM, a "gazdagodjon meg költekezéseiből".


:-D

2020. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
21%

@19:58


Méregdrága? :D


Szerintem valamit nagyon összekevertél.


1997 óta iszom a Forever prémium-italait napi szinten, s eszem a cég minőségi táplálékkiegészítőit. Sőt, használom az igazán minőségi higiéniai- és kozmetikai készítményeit is.


Az első hónapban fizettem a használatukért. 1997-ben, az első hónapban.


Azóta a cég fizet nekem. Nem keveset. Életedben nem láttál, s nem fogsz annyi pénzt látni sem, amennyit ez a cég nekem már kifizetett 1997 óta. S még nincs vége, a gyerekeim pedig örökölni fogják az üzletet.


Szóval, nem értem, amikor te arról beszélsz, hogy "méregdrága".


Egyébként, amikor két ember arról beszélget, hogy kellene nyitni egy autószalont, csak azt kellene eldönteni, hogy Porsche, Lamborghini vagy Ferrari legyen, akkor is odamész és beleugatsz, hogy "méregdrága autókból meggazdagodni"? Hát milyen ember vagy te? Ember vagy te?

2020. máj. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
61%
Kicsit korai még az időpont az esti meséhez...😂😂😂
2020. máj. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!