Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megérné ingatlanosnak is lenni?

Megérné ingatlanosnak is lenni?

Figyelt kérdés

Egyéni vállalkozó vagyok egy ingatlanoktól kicsit távolabb eső területen, szeretnék egy második tevékenységet is felvenni.

A katát most is fizetem/fizetnem kell, a telefon előfizetésem már most is korlátlan és leginkább csak helyben, viszonylag közeli ingatlanokkal szeretnék foglalkozni. Tehát ami plusz költség lenne az a tanfolyam és vizsga díja (egész jó áron van), illetve az üzemanyag amennyivel többet mennék mint most. Könyvelőt, katát, telefont eddig is, és ezután is fizetnem kell, szóval elvileg nagyon kevés plusz költséget jelentene ha elkezdenék ingatlanokkal foglalkozni.


Jelenleg nem értek az ingatlanokhoz, de teljesen elveszett sem vagyok a témában. Építőipari végzettségem nincs, tehát nagyon bonyolult szakmai kérdésekre nem tudok válaszolni (ahogy az ingatlanosok nagy része sem).


Megérné másodállásban, szinte nulla plusz költséggel ezzel is foglalkozni? Ha csak évente egy pár ingatlant eltudnék adni az akár fedezhetné is a másik tevékenységemmel járó költségeimet.



2020. máj. 11. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon nem.
2020. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Valami indoklást is írjatok kérlek a válaszokhoz, mert egy szimpla "nem"/"igen" válasszal nem vagyok előrébb sajnos.

Annyit kifelejtettem, hogy nem szeretnék elmenni egy nagy hálózathoz ahol magas a jutalék de az értékesítő keveset kap belőle. Egyénileg csinálnám, alacsonyabb jutalékért mint a nagy cégek, de magasabbért, mint amit a nagy cégeknél végül megkapnék.

2020. máj. 11. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!