Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha webáruházat bérlek akkor...

Ha webáruházat bérlek akkor ugye nem kell külön tárhelyet is bérelnem?

Figyelt kérdés
Annak utána néztem, hogy saját domain-t regisztrálni kell valahol máshol vagy akár e bérbe adó szolgáltatónál is lehet ezt a bérléssel együtt, de ebben a tárhely dologban nem vagyok biztos így inkább megkérdezem.

2020. máj. 15. 10:49
 1/4 anonim válasza:

Szia.

Ha bérelt webshopot vásárolsz (unas, shoprenter, stb) akkor nem kell külön tárhelyet is venned. Domain se szükséges, csak szebb a valami.hu mint a valami.unas.hu :)

Remélem segítettem.

2020. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Abszolút.

Köszönöm!

2020. máj. 15. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Benne van a tárhely is a bérleti díjban. Szolgáltató függőek a feltételek. Van ahol a feltölthető állományok tárhelye van megadva (pl. 1 Gb), van ahol pedig a feltölthető termékek száma.


Viszont általánosságban elmondható, hogy webáruházat drágább bérelni, mint egy webtárhelyet. Egy néhány száz termékes webáruházat saját tárhelyen saját domain névvel kb. évi 5000 Ft-ból ki lehet hozni. Saját tárhelyre fel lehet tölteni bármilyen webáruház motort, ingyenes kinézettel, vannak nagyon profik is ezek között. "Lehúzok" 1-2 webfejlesztőt, de egy bérelthez hasonló színvonalú és funkcionalitású webáruházat néhány órás munka összerakni. Ami többlet munkát szokott jelenteni, az az egyedi igények teljesítése, de ha nincsenek ilyenek, alapbeállításokkal tényleg nem nagy munka megcsinálni.

Ha érdekel ez a lehetőség, csak nem értesz a technikai részéhez, nagyon szívesen segítek benne akár ingyen is (természetesen ésszerű határokon belül). Ha nem lesz benne sok termék (kb. 2-300 db), tárhelyet is tudok díjmentesen adni hozzá partnerszolgáltatómon keresztül, meg szükség aldomaint is. Kb. ez így azonos szint lenne, mint egy bérelt webáruház alap csomag. Szeretek weboldalakat készíteni, azért is ajánlottam fel a segítségem. :)

Ha érdekel, küldj kérlek privát üzenetet és megbeszéljük.

2020. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is csak megerősíteni tudom, hogy az ilyen UNAS, ShopRenter, stb. cucchoz hasonlót könnyen össze lehet dobni, akár WordPress-ben WooCommerce segítségével. Sőt, akár sokkal jobbat is. Az UNAS maga egy siralom, de a ShopRenter-től sem vagyok elájulva. Az egyetlen kész webshop rendszer, ami jól működik, az a Shopify, azonban az eléggé drága.


Magyar tárhelyszolgáltatók közül a RackForest-et (rackforest.com) és a Versanus-t (versanus.eu) tudom ajánlani, külföldiek közül a SiteGround.

2020. máj. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!