Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozónak éri meg...

Egyéni vállalkozónak éri meg jobban vagy Kft.-t alapítani?

Figyelt kérdés
Jelenleg biztonsági őrként dolgozom, csak meguntam, hogy vagy nem jelentenek be, vagy nem fizetnek utánam járulékokat, ezért gondolkoztam, hogy alvállalkozóként vállalnék ugyanígy vagyonőr munkát először egymagam, de akkor már legalabb rendesen be tudnám jelenteni magam és a járulékok is ki lennének fizetve. Ez mennyire kivitelezhető ötlet? A későbbiekben szeretnék több helyet és több emberrel őrizni, de egyenlőre azzal is megelégednék, ha engem nem húznának le a vagyonőr cégek. Sajnos személyes kapcsolataim nincsenek fővállalkozókkal, mekkora lenne az esélye, hogy alkalmaznának így alvállalkozóként?

2020. jún. 16. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Első körben mindenképp egyéni vállalkozást javasolnék. Aztán ha megy, akkor át lejet alakítani kft-vé, vagy alapítani egy újat.

Viszont ha nincsenek kapcsolataid, akkor elég nehéz lesz.

2020. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt Carlos-tól kellene megkérdezni :-)
2020. jún. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

NEM!


Egyik sem éri meg!

2020. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alvállalkozóként végezheted a mostani munkát, ha a cég belemegy. Jobban jársz, több pénz marad a zsebedben. Bár ha eddig nem fizettek utánad járulékot, akkor ez sem igaz.

Cégalapításnak nincs értelme, komoly ismeretség kell ahhoz, hogy megkapj munkákat.

2020. jún. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!