Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen kötelezettségem van...

Milyen kötelezettségem van szivességi telephely ill. székhely-el kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kaptam egy ellenörzést és 15 pontba szedték össze hogy mi mindent kell rendbe tennem..Le kellene bontam egy részét az ingatlannak mert túl közel van a kerítéshez, az ott található gépekeket nekem kellene felülvizsgáltatni (én nem dolgozom velük) stb.

#szivességi használat
2020. jún. 22. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt fejtsd ki bővebben, mit is szeretnél.


Nyilván ha szívességi használó vagy, akkor nem bonthatod le a ház egy részét...

2020. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem se-józan paraszti ésszel ez nem is lenne logikus. De mivel be vagyok oda "jelentve" (ott a székhelyem és a telephelyem is) ezért rajtam kérik számon a biztonnságos munkavégzés feltételeit mivel engem ellenőriztek. Sajnos máshova nem tudtam bejelenteni-én nem dolgozom ott, nem is vagyok jelen csak névleg. de utólag látom ár hogy nem volt jó ötlet. Munkavédelmi ellenőrzés során az összes gépet (ami nem az én tulajdonom) le kell nekem érintésvédelmezteni...és hasonló dolgok. Most próbálok írbóni egy fellebezést ezekre hivatkozva de beszéltem az előadóval és nagyon szigorú ebben a témában. Nincs ebben gyakorlatom...ezért kérdeztem itt.
2020. jún. 22. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Most akkor, van egy kamu székhelyed/telephelyed és a munkavédelmi ellenőrzésen megbuktál? Miért nem a valós telephelyet jelentetted be?
2020. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs saját ingatlanom. Anyosomnál lakunk és oda nem akartam bejelenteni.
2020. jún. 23. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert a havernál jobban simerült...
2020. jún. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!