Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan kezelitek a vallalkozas...

Hogyan kezelitek a vallalkozasotok novekedeset?

Figyelt kérdés

Nyitottam egy kis fskereskedest ( leginkabb tuzifara alltam ra meg pellett...) jol megy. Tobb arut rendeltem, elment meg tobb.aru mar van egy alkalmazott is. Most nezek egy masik telket hogy ket helyen legyek oda is kell 2 ember... de attol felek ki fog csuszni az iranyitas a kezembol ha tul nagyra novek. Penzugyi osztaly, ... hr es ...

Viszont ha anno nemet mondtam volna az.arura akkor nem kaptam volna eselyt ujra venni olcson bar sokat kellett venni.



2020. márc. 3. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez ilyen, kell munkavédelmi, tűzvédelmi, saját könyvelő, hr-es, targoncás stb stb
2020. márc. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Neked is fejlődni és tanulni kell vele együtt.Uj komoetenciak vállalkozás szervezés, vezetés irányítás, menedzsment.


2 telephely még nem a világ. Kezelhető ugyanolyan kompetenciával mint az 1.

Viszont a két telephely fele anbyi idő alatt termelheti ki a 3-ikat ,mint most az első a másodikat, a 3 meg megint rövidebb idő alatt a 4.-et ( én 5-ig jutottam így).


A baj majd a megbízó-ügynök problémája lehet amikor "elviheti a boltot a jobb kompetenciával bíró alkalmazott menedzsered", akit nem tudsz kontrollálni amiatt ,mert közben nem fejkesztetted magad azokkal a kompetenciákkal, amivel ellenőrizheted a munkáját.

2020. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Es te hogy kuszobolted ki ezt?

Ha lattad hogy nagyon agilis es becsvagyo akkor nem vetted fel?

Inkabb az egyszerubb szerenyebbet valasztottad.

5 telephelyen nem tudsz ott lenni csak max heti 1 board meeting ahol felvazolod a strategiat ellenorzod az eladasokat a keszletet...

5 telephellyel mar van kontrolling osztalyod?

Mivel kereskedsz?

2020. márc. 3. 14:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kereskedelemmel foglalkozok.

Üzletvezető van felvéve családon belülről, Ő viszi a telephelyi ügymeneteket.Én inkább a fejlesztés és az operatív dolgokat irányítom csak. Alkalmazott meg végzi a termelő/eladó munka részét. Vannak egységek amik meg ki vannak szervezve alvállalkozónak üzemeltetésre. Most én is menedzsmentet tanulok mellette, mert a cél inkább a saját hatáskörbe történő üzemeltetés lenne, átalakulással, de ahhoz már kell a vállalati ismeret is ami vállalkozóként, meg üzletvezetőivel még nincs meg a gyakorlatban.

2020. márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Es hasznos az iskola?
2020. márc. 3. 15:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Abban nem amit már tudsz , de abban igen amit még nem.Összességében igen , pl már a gazdasági matek, mikroökonómia nem épp az Elàbéról és árrésről szól. 😊
2020. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!