Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tőzsdén így lehet nagyon...

Tőzsdén így lehet nagyon sokat nyerni?

Figyelt kérdés
Nem a tőzsdézést képzelem el fő profilként de érdekel, hogy ezt így meg lehet e csinálni. Ugye még régen olvastam a tőkeáttételes kereskedésről, amikor sokkal több pénzt használsz mint amid van. Mondhatni hitel. És így a nyereség és a bukás is sokszorozódik. Na most ha 50-50 az esélye a nyerésnek meg a bukásnak akkor tök értelmetlen. De ha valamilyen okból kifolyólag szinte biztosan tudom, hogy nyernék vagy vesztenék akkor így kevéske kockázat mellett megsokszorozhatnám a bevételem és így nagyon sokat kereshetnék. Ezt így reálisan meg lehet csinálni? És ha igen, hogy? Tudom, hogy sok átverés van ebben a témában de ha van ami nem átverés akkor azt meglehet csinálni?

2020. jún. 26. 00:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Beallitod a szorzot es megnyomod a gombot, nem kell tulmisztifikalni. Csak olyan tozsde kell ahol van tokeattetes kereskedes. Amerikaiaknak a rovinhood app egy tokeletes dolog erre... Eus alternativat sajnos meg nem kaptam
2020. jún. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

" De ha valamilyen okból kifolyólag szinte biztosan tudom, hogy nyernék vagy vesztenék akkor így kevéske kockázat mellett megsokszorozhatnám a bevételem és így nagyon sokat kereshetnék."


Ó igen, mert ez ilyen "egyszerű"...

Kérdezek valamit:

1- egy csőd szélén álló cég részvényei szerinted esnek vagy emelkednek? 2.- Mit gondolsz, ha mondjuk egy részvény ára 10 ezerről leesett 5 ezerre, akkor csökkenni fog tovább vagy emelkedni?


Tőkeáttétellel nem csak nagyot lehet nyerni, de nagyot is lehet bukni. Azt a pénzedet is elbukhatod, ami még nincs is a tőzsdén.

2020. jún. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Ennyi erovel a lottoszamokat is tudhatod. Komolyra forditva, ha van belsos informaciod, azzal tudsz kaszalni. Nem legalis mondjuk, meg miert is lenne ilyen informaciod.
2020. jún. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
kb. egy héttel ezelőtt pl. még mindenki (nagy német bankokat is beleértve) meg volt győződve arról, hogy a Wirecard AG milyen tuti dolog. aztán meg lehet nézni, mi történt egyik napról a másikra. már a részvényük kereskedését is beszüntették, a cég meg csődöt jelentett.
2020. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Viszont ha pl válság készülődik vagy valami ilyen akkor lehet tudni, hogy mi lesz. Amikor megszavazták a Britek a brexitet is lehetett tudni, hogy rövid távon mi lesz. Vannak helyzetek amikor szinte biztos a dolog nem?
2020. jún. 26. 22:39
 6/17 anonim ***** válasza:

Te nagyon vakon vagy azt kell mondjam, tudod mi a szinte biztos 100-200 szoros tokeattetelben? Semmi. Meg a halal se. Meg az se hogy a wirecard bebukik. Vagod hogy ha rossz tozsdet fogsz ki, vagy rosszul forog a lap akkor minuszba kerulhetsz? Vagyis te fogsz tartozni a tozsdenek, es szejjel perelnek hogy megkapjak a jussukat?

Minel nagyobb a tokeatet annal nagyobbat bukhatsz, ha meg netan veletlenul nap vegen nem zarod a pozit es masik nap beomlik minden akkor keresztet vethetsz az eletedre mert teljesen eladosodsz.



Amig ilyen kis naiv vagy ajanlom a virtualis portfoliot, ha 5-6 evig + ba hozod ki akkor lehet a valosagba is skkerulni fog

2020. jún. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én eddig is tudtam, hogy bukni is lehet ugyanúgy de ha valamire valahogy szerez rálátást az ember akkor meg csak nyerni tudna és sokszorozni az a kérdésem, hogy mikor lehet rálátást szerezni. Te se hiheted el, hogy az eddigi 1 trillió billió kereskedésből egyet se lehetett előre látni biztosan vagy 99% ban.
2020. jún. 26. 23:04
 8/17 anonim ***** válasza:

Akik CFD kereskednek 90% elveszíti a pénzét, (ezt a brókerek írják nem én mondtam), miért gondolod azt, hogy te biztosan nem fogsz veszíteni ?

Én azt ajánlom probálkozz démó számlával, majd ha annyira biztos vagy a dologban probálkozz egy olyan összegbe amí nem fog fájni ha majd elveszíted.

2020. jún. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Utolsó én azt szeretném ha jönne egy olyan helyzet amikor 90% a nyerés esélye és arra teszek sokat és valszeg nyerek is. PL a brexitnél is lehetett tudni az esést. Szerinted annak mennyi a realitása, hogy akármi miatt nagyon valószínű az esés és amiatt fogadok nagyban amikor a legtöbb a nyerés esélye és sokat nyerek? Tudom, hogy kockázatos de ha valami miatt szinte biztos a dolog pl válság EU kilépés ilyenekben gondolkozom. Mit gondolsz?
2020. jún. 27. 12:08
 10/17 anonim ***** válasza:

Szóval te tudtad előre a Brexit szavazás végeredményét? Ne röhögtess már...

Még a komoly szakembereket is meglepte, ráadásul rendkívül szoros volt az eredmény:


Kilépés 17 410 742 51,89%

Maradás 16 141 241 48,11%



"A népszavazás eredményének megismerése után válsághangulat uralkodott el a brit gazdaságban, de a hír negatív hatással volt az európai gazdaságra és az egész világgazdaságra is. AZ ANGOL FONT ÁRFOLYAMA A KERESKEDÉS MEGKEZDÉSÉVEL SZINTE AZONNAL 10 %-OT ZUHANT a dollárhoz viszonyítva, ami 31 éve nem látott mélypontot jelentett az angol fizetőeszköz történetében, és jelentősen esett többek között az euró és a forint árfolyama is. A tőzsdei kereskedésre a pánikhangulat volt jellemző, meredek zuhanást produkáltak a brit és az európai részvénypiacok, és az amerikai és az ázsiai tőzsdék is érzékenyen reagáltak a fejleményekre.[28][29][30] Egyes szektorokat különösen megrázott a kilépés híre, így például óriási árfolyamzuhanások voltak tapasztalhatóak a Nagy-Britanniához kötődő légitársaságok részvényeinél, egyes társaságok papírjai 20, sőt 30 százalék fölötti esést is produkáltak az első napokban.[31] Mivel az ország viszonylag nagy olajexportőrnek számít, a brexit után az olaj árfolyama is esett. A Standard & Poor’s nemzetközi hitelminősítő intézet a szavazás után leminősítette Nagy-Britannia besorolását, majd pár nappal később az Európai Unióét is.[32] "


Egy ilyen, nyitás utáni 10 %-os zuhanást ember nincs, aki le tudja követni, ezt tizedmásodpercek alatt kell elképzelni.


De akkor felteszek még egy kérdést, bár a csődbe menő cégek részvényei emelkednek vagy esnek- re még nem válaszoltál.

Nos, idén dec. 31-én hivatalosan, teljes mértékben, 100 %-osan - ha minden igaz - kilépnek a britek az EU-ból: ez után emelkedni fog a font vagy esni?

2020. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!