Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Reális és kivitelezhető...

Reális és kivitelezhető előleget kérni fodrász vállalkozásban?

Figyelt kérdés
Bejelentkezés alapján dolgozom, saját szalonom van. De sajnos egyre többször fordul elő, hogy a vendég nem jelenik meg, nem jelez vagy sokat késik,stb..ami nekem hatalmas bevételkiesés, hiszen arra az időre elvállalhattam volna mást is, aki meg jött volna, ehelyett üresben várok. Vagy hatalmas csúszások lesznek, amit az ő utána lévő vendégek szenvednek el, emiatt lehet máskor nem jönnek hozzám vissza. Kérhetek előleget? Szerintetek hogyan lehetne megoldani?
2020. júl. 8. 18:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Gondolom valami fővárosi hímringyó lehetsz. Ha 3 órás a meló akkor értelemszerűen többet kérek. De ezt előre letisztázom a vendéggel.
2020. júl. 8. 21:52
 12/14 anonim ***** válasza:
71%
Még nem igazán néztem utána, de szerintem kész megoldás is van rá. Legrosszabb esetben én fejlesztek egyet. (webfejlesztő vagyok, a párom vezeti a szalont)
2020. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ilyenkor ki kell fizettetni az időt, aztán majd legközelebb meggondolja, hogy jön-e időben.

A vendégkörödet át kell alakítani és kész. Az előleg ebben az esetben nem megoldás.

El kell engedni a megbízhatatlan kuncsaftokat...

2020. júl. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne legyél ennyire pökhendi, örülj hogy vannak őrültek akik 30ezreket hagynak ott a fejükre. :) Lesz ez még így se. Előleggel meg ne nevettesd ki magad, mert több vendéget veszítesz ezzel, mint azzal a heti 1 vendéggel amelyik nem megy el.
2020. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!