Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Németországban el lehet...

Németországban el lehet boldogulni ha angolul beszélek jól ideális körülmények között?

Figyelt kérdés
Az ideális az azt jelenti, hogy nem egyedül mennék ki hanem ismerőssel aki németül kb anyanyelvi szinten tud és vele dolgoznék (vállalkozás). Angolul tudok kommunikálni de a németem az egy fos és szerintem sose lesz igazán jó. Még angolul se tudok extra jól de abból eljuthatok odáig hamarabb, jóval.

2020. júl. 17. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha a munkadhoz nem kell a nemet, es az angolod tulmutat az kozepsulis szinten, hajra.
2020. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alapjában véve nem. Max, ha "infos" vagy.


Tiszteld meg azzal azt az országot, ha már ott dolgozol, hogy legalább alap/közép szinten tanulj meg németül.


Amúgy rengeteg magyar cég van, ahol keresnek munkaerőt. Így oda nem kell a német. Viszont ezek egyszerűbb, betanított munkák.

2020. júl. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kinti magyar cégekre, bedolgozó cégekre gondoltam.
2020. júl. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Második erre mondtam, hogy ismerőssel dolgoznék tehát nem idegen alkalmazna engem. A németre meg annyit, hogy örülnék ha az is menne de nem megy.
2020. júl. 18. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van ismerős, aki tud németül és a helyed is megvan, ahogy írtad, simán boldogulsz. Menet közben meg rád ragad egy csomó szó.
2020. júl. 19. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!