Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Merre tovább? Milyen irányban...

Merre tovább? Milyen irányban érdemes változtatni?

Figyelt kérdés

A mostani válság miatt újratervezés van jelenleg.

Nehezen tudom eldönteni merre tovább. Nagyjából két verzió van:

- elmegyek egy nagyobb céghez középvezetőnek (eddig is ezt csináltam, csak turizmusban, ami most nem életképes)

- újabb vállalkozást csinálok inkább.


Annyit érdemes tudni, hogy a főállásom mellett eddig is volt vállalkozásom, viszont kényelmes volt, hogy a főállás anyagi biztonságot adott.

Most lehetne a vállalkozásra fordítani több időt és persze pénzt, és akkor ezt felhozni a fő megélhetési forrásnak. Viszont akkor csinálnék egy másikat is mellé, mert ez nem visz annyi időt, amennyim van. (napi 1 óra kb..)


Szóval a kérdés igazából az, hogy el merjem-e engedni a multinál dolgozós lábat, vagy tartsam meg és mellette fojtassam amit eddig?


2020. júl. 18. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Ha olyanokat írsz, hogy "fojtassam", akkor inkább szerintem maradj a biztonságos munkaviszonyban.
2020. júl. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
tartsd meg a multit és mellette csinálj egy másik vállalkozást. Ha kinövi, akkor otthagyod a multit.
2020. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 xswerdy ***** válasza:
48%
a probléma ott kezdődik, hogy nem szokás középvezetőnek tök más szektorból felvenni valakit. Azon a szinten nem árt érteni ahhoz, amivel az általad vezetettek foglalkoznak. Szóval szerintem a munkaviszony, az beosztotti szinten lehet opció.
2020. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

ingatlan menedzsment. Viszonylag szektorsemleges.

2020. júl. 18. 14:07
 5/7 A kérdező kommentje:

#1

:D

ez valóban gáz. nincs mentségem XD

2020. júl. 18. 14:08
 6/7 xswerdy ***** válasza:
nem egészen értem. Ha eddig a turizmusban voltál középvezető, akkor azt gondolod, hogy most az ingatlan menedzsmentbe átpozicionálva magad szintén középvezetőként kezdhetsz? Pláne, hogy az ingatlan szektor sem bővül jelenleg. Vagy a turizmuson belül is ingatlan menedzsmenttel foglalkoztál, és most azon belül mennél át az irodapiacra? Akkor esélyesebb, bár ott se látom azt a nagy bővülést, a cégek inkább igyekeznek a bérelt területeiket csökkenteni.
2020. júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
# a második verzió, igen.
2020. júl. 19. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!