Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját bolt nyitásához milyen...

Saját bolt nyitásához milyen végzettségre van szükségem az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy pályázatra, ahol 25 év alattiak vállalkozóvá válását támogatják. 22 éves vagyok, nincs ilyen irányú képzettségem.


Egy állateledel boltot szeretnék nyitni, ahol tápot, fagyasztott húsárut, étrendkiegészítőket, esetleg felszerelést lehetne kapni.

Arra gondoltam, hogy mivel az anyámnak van boltvezetői végzettsége, így ha őt felvenném, már működhetne a dolog. Azt olvastam, hogy a lényeg, hogy legyen valaki a boltban, akinek megvan ez a végzettség, de nem feltétlenül kell, hogy én legyek az. (Később persze én is megcsinálhatnám a képzést, de a határidők miatt ez már nem férne bele most).


Nem igazán találtam ezzel kapcsolatos hivatalos infót, tudnátok segíteni? Ha tudtok linkelni oldalt, ahol utána tudok járni az is szuper lenne. Köszi!



2020. júl. 28. 11:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Jól gondolkodsz, ez működő lehetőség.
2020. júl. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!