Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyit fizetnél ezért a...

Mennyit fizetnél ezért a szolgáltatásért?

Figyelt kérdés
A lakhelyed forgalmas buszmegállójában megjelenne digitálisan (tv) az apróhirdetésed 1 héten keresztül, váltogatva a többi hirdető hirdetésével.

2020. júl. 28. 13:42
A kérdező szavazást indított:
Semennyit
200 Ft
300 F
400 Ft
500 Ft
1000 Ft
2000 Ft
3000 Ft
14 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit az ilyen helyeken vagy lelopnák vagy összetörnék a tv-t ennek semmi értelme. Még magára a buszmegállóra sem tudnak vigyázni a népek törött ablakok stb...
2020. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Semennyit. Létezik szerencsére fb és google ads. Kezelem magamnak és pont a célközönségemnek fogok tudni hirdetni, nem pedig random embereknek akik állnak a buszmegállóban. Nem beszélve arról, hogy aki látja a reklámot a buszmegállóban arról semmit se tudok. Aki meg fbon átkattint annak utána tudok célzottan hirdetni, fel tudom iratkoztatni a listámra és utána fillérekért el tudom érni.


Manapság a fenti ötlet pénzkidobás... kb mintha tv-ben akarnék reklámozni.

2020. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Párszáz forintért biztosan kipróbálnám, ha a termékem olyan volna, ami a széles közönségnek szól. De mivel nem olyan, muszáj célzottan hirdetnem, és még azok között is megválogatom a vevőimet.
2020. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, de létezik a Tesco effektus, vagyis mikor az orrod elé kipakolnak egy csomó terméket, amit egyébként nem vennél meg.

Vagyis meglátsz egy eladó cuccot, amit ugyan nem akartál venni, de megtetszik. Vagy egy szolgáltatást, mert szimpatikus valamiért. Vagy halogattad, hogy elmenj masszírozásra, de meglátod a hirdetést és míg várod a buszt felhívod.

Egyébként védett helyen lenne a tv.

2020. júl. 29. 09:22
 5/6 anonim ***** válasza:

A boltokba is folyamatosan ezért pakolnak időről időre át mindent hogy keresgélj és közben olyat is megvegyél amit amúgy nem akartál.

Szidom is ilyenkor őket én direkt annyi pénzzel indulok el amiből tudom mit akarok venni pontosan ezért, hogy ne költsek feleslegesen hülyeségekre amit később megbánok.

Meg amúgyis én a buszmegállóba zenét hallgatok és nem figyelek semmire és senkire, a legtöbb nép meg az okostelefonját bújja fel sem néznének a hirdetésekre.

2020. júl. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor ez inkább a 50+ korosztálynak lehet működőképes, ami a telefon nyomkodást illeti! ;)

Ők még nem zombisodtak el! :))))

2020. júl. 29. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!