Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy tudok engedélyt szerezni...

Hogy tudok engedélyt szerezni online gambling oldal/alkalmazás működtetéséhez?

Figyelt kérdés
Van egy ötletem, amit majd később megszeretnék valósítani, viszont utána olvasva a dolgoknak lehet szerencsejátéknak számít, mert az alkalmazás/weboldalt használók pénzt nyerhetnek. Utána néztem egy kicsit, és elég bonyolultan van megfogalmazva, meg összevissza, egyhelyen nem nagyon találtam meg, mindent külön itt ott. Pontosan honnan tudom, hogy az ötletem szerencsejátéknak minősül e, honnan tudok szerezni engedélyt, mennyit kell adóznom, mert ahogy olvastam, szinte minden után kell majd, minden egyes mozdulatomért és mennyibe kerül? Mert gondolom nyilván nem ingyen van.

2020. aug. 3. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
szerencsejáték felügyeletet kérdezd.
2020. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag sehogy.
2020. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!