Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyibe kerül egy pénztárgép?

Mennyibe kerül egy pénztárgép?

Figyelt kérdés
Hamarosan megnyitom a saját pékségemet, nagyságrendileg mennyibe fog kerülni a legolcsóbb pénztárgép? Hol tudom beszerezni?

2020. aug. 8. 13:58
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Nem pékséget fogok nyitni igazából penztargep szempontjabol mindegy mit irtam ide.

Tipp: 4muszakba dolgozol sgy autoipari cegnel

2020. aug. 9. 12:28
 12/30 anonim ***** válasza:
42%

Tehát akkor már a kérxés is hazugaság volt?



Dunning Kruger csókoltat! 😂😂😂😂

2020. aug. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Nyilván nem fogom leirni ide a valos tervet
2020. aug. 9. 13:42
 14/30 anonim ***** válasza:
nyilvan nem fogod, mert neked csak terveid vannak. nincs hozza se penzed, se tudasod, csak a nagyivu 'vallalkozo leszek' terveid, amibol majd dol a penz es tapadnak a luvnyak.
2020. aug. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

#12-hoz csatlakozva, olvasd el ezt, kerdezo, es szolj ha magadra ismertel:


[link]

2020. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
De meg senki nem merte leirni h miylen jolmeno vallalkozasa van.... Csak a szoveg megy meg az oltasok
2020. aug. 9. 14:08
 17/30 anonim ***** válasza:
nincs vallalkozasom. pontosan azert nincs, mert tudom hogy milyen buktatokkal jar es hogy Magyarorszagon adocsalas nelkul kb. eletkeptelen barmilyen vallalkozas. ha esetleg terveznek inditani egyet, az az egy biztos hogy nem a gyk-n kezdenem a kerdezoskodest azzal, hogy 'menyi egy pensztargep mongyatok linkeket', hanem elkezdenem turni a google-t, miutan kikerdeztem a konyvelom hogy mire van szuksegem.
2020. aug. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

15: köszi szépen!


:)


Nekem egy sokkal jobb cikkem van róla, már a címében elárulja a lényeget. :-D


[link]

2020. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
63%

Ha nem akartad volna elárulni, akkor a pékséget se írod ide...


Beégtél, és azzal próbálod terelni az orbitális pofáraesésedet, hogy másokat szidsz. NEVETSÉGES vagy, kérdező!


Egy álmodozó 16éves, aki azt hiszi, hogy bankókötegeket pörgető "vállalkozó" lesz - de közben meg még olvasni se tud... :-DDD

2020. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Én szidtam másokat?
2020. aug. 9. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!