Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyibe kerül egy pénztárgép?

Mennyibe kerül egy pénztárgép?

Figyelt kérdés
Hamarosan megnyitom a saját pékségemet, nagyságrendileg mennyibe fog kerülni a legolcsóbb pénztárgép? Hol tudom beszerezni?

2020. aug. 8. 13:58
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
19es irj rám priv :D
2020. aug. 9. 16:48
 22/30 A kérdező kommentje:
Gyere el 3 honap mulva az uzletembe es meseld majd el mivel foglalkozol.
2020. aug. 9. 16:58
 23/30 anonim ***** válasza:
Igen, az szidás, hogy többdiplomás olvtársakat gyári munkásnak állítasz be!
2020. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
54%

Lehet engem is szidni, de én beírtam a keresőbe, és nem sokat tudtam meg arról, hogy "mennyibe kerül egy pénztárgép". Mert ugye ez volt a kérdés, és mégse válaszolt rá SENKI konkrétan.

Miért? Mert a pénztárgépet "áruló" oldalak sem írják az árat. Van ahol pénztárgép címszó alatt szoftvereket árulnak, de csak üzembehelyezéssel együtt. Ami árukapcsolás.

Ahol "olcsó pénztárgépeket" igérnek, ott se írják magának a GÉPnek az árát, csak az üzembehelyezést, 10 ezer+ ÁFÁt.

Vannak, akik pénztárgépet CSERÉLnek, de ott sem írják egyenesen meg az árát.


Pedig érdekes lett volna megtudni, hogy egy egyszerű pénztárgép mennyibe kerül. Biztos nem kell bonyolult masina, hiszen csak néhány tucat áru van egy pékségben. nem kell többnyelvű számla sem, stb.

2020. aug. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, tojd le a sok bunkót, akik hatalmas arcukat talicskán tolva maguk előtt azt képzelik tudják miért jött létre ez az oldal, és állandóan a google-t ajánlgatják!
2020. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Pénztárgépes tapasztalatom 2016 ból ha ez segít.


Cash Cube light 99.000 ft + üzembehelyezés 45.000 ft.


Az üzembehelyezés a NAV vezetéknélküli egységét ami egy miniszámítógép usb és egyéb csatlakozókkal antennával (adómemória) jelenti amit a nevedre írnak, és a vállalkozásodtól elidegeníthetetlen. Továbbá cserekor 8 évig megőrizendő hardver.


Vállalkozástól egyéb helyről nem érdemes pénztárgépet venni, mert a péánztárgépkereskedésekben vannak felújított használtak is amikre garanciát vállalnak, továbbá a saját szervízpecsétjük van benne, mert nem akárki szervízelhet pénztárgépet sem. Ha sérül a pecsét, akkor bírságolhatnak mint amikor a villanyóráról leszakítja valaki a plombát.

2020. nov. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat azota kinyitottam az uzletem! Bocsanat hogy eddig nem irtam leirom én mennyiert vettem:

120.000+beszerelés 140 be állt meg

Ez egy uj pénztargép és bármi problémám van hivhatom a penztargepest de nem volt vele még semmi baj.

2020. nov. 15. 11:04
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Nos, hogy megy a biznisz, ha szabad kérdezni? :D
2021. febr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Jol koszonom.
2021. febr. 19. 18:36
 30/30 A kérdező kommentje:
A pénztárgép jól működik, a terminált hetfon cserélik mert besz@rt
2021. febr. 19. 18:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!