Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozásba érdemes...

Milyen vállalkozásba érdemes belekezdeni főállású munka mellett?

Figyelt kérdés

Nyilván minél kevesebb idő van rá, annál kevesebb pénzt hozna, de nem is fő megélhetésnek gondoltam, hanem, hogy legyen valami kis plusz.

A bármilyen üzletnyitások eleve ki is esnek, hiszen ott ott kell lenni, alkalmazottat fizetni adott esetben, áruszállítás, sok alaptőke kell hozzá.

Webshop nyitáshoz meg kellene valami IT affinitás is, nem tudok programozni sem, na meg nincs is mivel kereskedjek.

Saját ruhamárkát sok helyen látok, de az meg inkább nőknek megy jobban, a körmös, fodrász stb szintén.

Szóval tanácstalan vagyok, nincs sajnos semmi ötletem, nincs olyan hobbim vagy érdeklődési területem, amiben pénzt látnék és hasznosítani tudnám.



2020. júl. 21. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Így semmibe
2020. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom hogy mit kellene erre válaszolni, amikor szemmel láthatóan se időd, se tőkéd, se tudásod. Mégis akkor mi az a befektetés, aminek meg kellene térülnie?
2020. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

"nincs sajnos semmi ötletem, nincs olyan hobbim vagy érdeklődési területem, amiben pénzt látnék és hasznosítani tudnám."


Pedig ezzel kell kezdeni.

A vállalkozás akkor a legjobb számodra, ha közel áll az érdeklődési területedhez - nevezhetjük akár szenvedélynek is. Akár másodállás, akár fő.


Csak itt érdemes elindulni. Ha a nyakadba veszel mégvalamit csak a pénzért, ami nem érdekel és nem motivál, hamar kiégsz.

2020. júl. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Webshop elindítását meg lehet oldani IT tudás nélkül is. Vannak ingyenes webshopok, hamar bele lehet tanulni a kezelésükbe.

Ha ötleted sincs, hogy mivel kereskedj és tőkéd sincs, akkor vannak olyan webshopok, amik úgy vannak kitalálva, hogy ha általad vásárolnak ott az emberek, akkor abból kapsz részesedést.

2020. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!