Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudok Pepcot nyitni?

Hogyan tudok Pepcot nyitni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! "Kisvállalkozó" lettem egy helyen, de úgy döntöttem, hogy szeretnék nyitni egy saját üzletet, ez az üzlet a pepco lenne. Sajnos hiába érdeklődöm a környezetemben, sehol nem kapok választ rá hol tudok pontosabban utána járni ennek a dolgonak, hogy hol tudnék utána járni.

Gondoltam itt is felteszem ezt a kérdést, hátha tudna valaki valami elindulásban segíteni :)

Szóval valaki esetleg tud valamit, hogy hol tudnék érdeklődni utána ennek az egész dolognak?

Előre köszönöm!



2020. szept. 11. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Van elérhetőség a honlapjukon, telefon és emailcím is!
2020. szept. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1

Igen, ezt tudom, köszönöm. Gondoltam rá hogy telefonon próbálkozom, viszont nem biztos hogy mindent elmondanak ezzel kapcsolatban, de azért egy próbát majd megér.

2020. szept. 11. 16:22
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Nekem ugy tűnik h nem fanchise... tehát te nem tudsz nyitni ilyet.


[link]

2020. szept. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne mondanának? Szerinted direk eltitkolnak bármit is? Az üzleti bevételek ellenében? LOL
2020. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Felvettem a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal.

2020. szept. 11. 16:52
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Mit mondtak? Ha nem titok? Arra tippelek én is, hogy nem francise hálóztat.
2020. szept. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, ez nem francise hálózat azt mondták és egyből kíváncsiak voltak hol lakom ahol nagy profitot hozna és az üzlethelyiségünket egyből bérbe vennék, nagyon érdeklődtek utána. Viszont ezekre nem válaszoltam nekik, mert nem ezek miatt kerestem őket hogy bérbe adjuk nekik az üzlethelyiségünket :D

Szóval ez a hajó elúszott

2020. szept. 11. 17:15
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Egy óra alatt válaszolt az ügyfélszolgálat, hogy mindenképp bérelni szeretnének tőled egy üzlethelyiséget? Akkor vagy egy zseni vagy és ne hagyd elkótyavetyélni az üzleti érzéked, vagy ordas nagy kamu.
2020. szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, mekkora tőkéd van a franchise indításhoz?


Tisztában vagy azzal, hogy ha a Pepco az lenne, kb. mennyit kéne leperkálnod a franchise-tulajnak??? Csak ahhoz, hogy elindíthatsd az üzeltet.... És ebben nincs benne az árukészlet, és egyebek.

2020. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8 szeretnék bővíteni az üzletüket olyan helyen ahol nincsen ilyen üzletlánc és biztos profitot hozna, szóval bérelnek bárhol üzletet ha megtudnak egyezni


#9 maradjunk annyiban hogy ezekkel a dolgokkal tisztában vagyok. Bárki bármilyen vállalkozást csinál akkor mindenképpen kell befektetni pénzt.

2020. szept. 12. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!