Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Létezik aktuális lista a...

Létezik aktuális lista a képesítés nélkül végezhető lehetőségekről, Teáor számokról?

Figyelt kérdés
Sehol nem találok neten, eléggé nehézkes így tervezni elindulni. Tudna valaki segíteni?

2020. szept. 12. 08:08
 1/1 anonim ***** válasza:

ÖVTJ-t keresel szerintem inkább. És fordítva ülöd meg a lovat szerintem. Nem iugy csinálunk vállalkozást, hogy megnézzük, hogy mihez nem kell képesítés, nah én arra fogok vállalkozni. Hanem vállalkozási ötlet, utánajárás, stb, és ahhoz keresünk tevékenységi kört.

Kismillió tevékenység van amúgy, amihez nem kell végzettség, könnyebb lenne úgy segíteni, ha legalább valami irányt adnál, hogy mivel foglalkoznál. Ilyen tételes és pontos lista nem létezik, több okból is lehetetlen fenntartani.

2020. szept. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!