Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Sebastian Kurz kijelentette...

Sebastian Kurz kijelentette hogy biztonságban meg lesznek tartva a karácsonyi vásárok-majd 2 hétre rá bezáratott mindent és semmiféle vásár nem lesz?

Figyelt kérdés

A karácsony előtti kirakodóvásárok nagy bizniszt jelentenek ott is. A kancellár kijelentette főként a kereskedők nyugtatására hogy biztonságosan megtarthatóak a nagy vásárok és semmiféle lezárás tiltás nem lesz. Ez volt kb 2 hete.

Majd a múlt héten jött a hír: országos kijárási korlátozás, és semmiféle vásár és rendezvény nem lesz sehol.

Hát képzeljük el azt a kereskedőt aki már helyet bérelt árut rendelt stb-most tépi a haját.

Azért a sógoréknál is megy a kapkodás mi?


2020. nov. 2. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, a sógoréknál is megy a kapkodás.
2020. nov. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Pedig itt egyesek mennyire verték a tamtamot, hogy a hülye magyar kormány nem engedi, bezzeg a bécsiek...


Megjósoltam, hogy ez lesz!

2020. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kapkodnak ugyanúgy, ahogy te kapkodsz minden eszement kérdés után a következőért.
2020. nov. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Erdekes meglatas, szerintem ez pont a jozan eszre vall. Megneztek a szamokat, szarul allnak, szigoritani kell, tetszik-nemtetszik.


Ehhez kepest idehaza kimondtak, hogy focimeccsen marpedig nem terjed a virus, mert amugysem isznak ott az emberek, aztan a rekordmagas megbetegedesi es halalozasi szamok naprol napra torteno emelkedese ellenere is kitartanak a hulyeseg mellett.

2020. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Erdekes meglatas, szerintem ez pont a jozan eszre vall."



Szerintem meg nem vall józan észre hasra kijelenteni valamit hogy "biztos úgy lesz" aztán feljajdulni hogy ja bocs mégse....

minek jelentette ki? Miért nem mondta hááááát úgy néz ki megtarthatóak lesznek a vásárok, de mindenki kalkulálja be mi van ha nem.

2020. nov. 2. 13:26
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Mert ez politika, ott máshogy működnek a dolgok, mint a kis mikrovilágodban
2020. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegnap előtt voltunk Salzburgba. Az emberek az utcákon eleve csak lézengenek most is ( gyülekezés max 12 fő szabadtéren, 6 fő zárt térben) maszk nincs nagyon senkin. Szerintem nem vették ezt készpénznek az árusok, max a területet ha fizették előre eddig, amit meg visszakapnak.
2020. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!