Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek mire lehetne még...

Szerintetek mire lehetne még költenem?

Figyelt kérdés

Közel a duplája lett az idei árbevételem a tervezettnek, viszont ennek arányában nem nőttek annyira a költségeim. Szja szerinti vállalkozó vagyok, így egy rakás adóm lenne év végére. Arra gondoltam, hogy vásárolgatok tárgyi eszközöket a felhalmozott pénzből, hogy minél kevesebbet kelljen adózni (inkább veszek magamnak/vállalkozásnak valamit mint adóba fizessem be :P ).

Irodai munkát végzek, leginkább papírmunka, ügyfelezés, egyéb ügyintézések, amihez gyakorlatilag mindenem megvan. Idén vettem új laptopot, monitort, multifunkciós nyomtatót, iratmegsemmisítőt, telefont, meg egy rakás apróságot. Lenne ötletetek még, hogy esetleg milyen hasznos dolgot tudnék beszerezni?

Fejlesztési tartalékot egyéb okok miatt nem szeretnék képezni. Van még esetleg ötlet az eredménycsökkentésre?



2020. nov. 18. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bevonhatnál alvállalkozókat a munkába... ;)
2020. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az nem opció. A munkát simán meg tudom csinálni egyedül. Nem mást akarok eltartani belőle, hanem inkább a vállalkozást fejleszteni :)
2020. nov. 18. 14:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Íróasztal, valami komolyabb szék, szünetmentes tápegység, router, külső meghajtó, polcrendszer a papíroknak. Esetleg a munkáddal kapcsolatos szoftverlicensz.
2020. nov. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket :) Ilyeneket már mind vettem, egyedül tápot nem, de arra lehet rápróbálok. Széfre gondoltam még esetleg. Szoftverből már kb mindent megvettem, most szó szerint nincs illegális cucc a gépemen :P
2020. nov. 18. 15:16
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a privátot, értettem én, hogy hogy érted az alvállalkozót, csak én ilyesmibe nem szeretnék belemenni (valamiért nem tudok privátot írni, bocsi).
2020. nov. 18. 16:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Oké... 😁
2020. nov. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Projektor, fényképezőgép, tablet, komolyabb sumup kártyaterminál vagy ilyesmi dolog. Kávégép, ha jön ügyfél. Minihűtő az irodába, borhűtő.
2020. nov. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Itthonról dolgozok, úgyhogy cinkesek lennének picit a konyhai gépek :\
2020. nov. 18. 22:23
 9/12 anonim válasza:
Alakítsd át az irodát, fesd ki tedd otthonosabbá. Estetleg vegyél új autót, újítsd fel a házadat, persze csak ha megteheted. Én leginkább azt tanácsolom, hogy tedd félre a szűkösebb időszakra.
2021. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na, mit vetté
2022. jan. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!