Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lenne érdemes betársuln...

Hogyan lenne érdemes betársulnom, vállalkozást kezdeni?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, aki egyedi ékszereket készít, nagyon jól kijön belőle, az alapanyagokat ebay-ről rendeli, bár a marketingje még nem kiforrott, de már van egy kis vendégköre. Nekem nagyon tetszik az alapötlet, lenne is sok ötletem miket lehetne készíteni, termékfotózást is tudnék csinálni és persze egy feedback profilt. Társulni szeretnék hozzá, mert nem akarok konkurencia lenni. Viszont nem tudom hogy hogyan kellene megosztani a hasznot, mit vegyünk figyelem, mi alapján számoljunk. Van ötletetek hogy lehetne ezt megoldani?
2020. dec. 9. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:
megbeszélés kérdése. 50-50%
2020. dec. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!