Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tapasztalt vállalkozók segítsé...

Tapasztalt vállalkozók segítségét szeretném kérni,hogy milyen lehetőségek adottak akkor,ha bele akarok fogni x dologba,viszont szeretnék segítséget kérni azon vállalkozóktól akik régóta csináljàk az x dolgot?

Figyelt kérdés

Tehát a konkrét esetben ózonos fertőtlenítésről lenne szó.Szeretnék valamiféle együttműködést elérni olyan vállalkozókkal akik régóta csinálják ezt,hogy tudjak tőlük tanulni.Nyitottak a vállalkozok többsége arra hogy információkat osszanak meg tapasztalatotok szerint?természetesen nem arra törekednék hogy egyoldalú legyen a dolog hanem arra,hogy mindkettőnknek megérje.

A segítséget,tippeket előre is hàlásan köszönöm!



2020. dec. 17. 10:35
 1/4 A kérdező kommentje:

És egyáltalán,hogyan induljak neki egy ilyen együttműködés kiharcolásához?

Ha azt mondom hogy xy vagyok,és én is csinálni fogok egy vállalkozást ezen a területen,ehhez szeretnék tanulni,akkor lesz bárki is aki segítene?

Mert így elsőre elég abszúrdnak tűnik a dolog...

2020. dec. 17. 10:37
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Szóval mentort keresel, vagy hogy gondolod? Vagy úgy gondolod, hogy majd egy vállalkozó ki fog tanítani téged, mint a konkurenciáját?
2020. dec. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Konkurenciát senki nem akar csinálni magának.

Szerintem keress egy ilyennel foglalkozó céget és menj el hozzájuk alkalmazottnak, ne hangoztasd hogy ebben a szakmában szeretnél önállósodni, tanulj-olvass utána dolgoknak, alakíts ki kapcsolatokat a szakmán belül, majd önállósodj.

2020. dec. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

Nem, így nem találsz mentort vagy olyat, aki segít neked. Senki nem fog saját magának konkurenciát csinálni. Te sem tennéd.


Pontosan mit is szeretnél? Azért az ózonos tisztítás nem egy agysebészet, van egy gép, amit beraksz a szobába, kocsiba, és x idő után kész van. Ebben mit kellene tanulni? Te inkább arra vagy kíváncsi, hogy hogy lehet ügyfelet szerezni, kedvezményesen gépet venni vagy hogy mennyire éri meg, mennyi haszon van. Tehát nem a szakmai része ami kérdés nálad, hanem az üzleti, jól gondolom?


A kölcsönös együttműködést nem értem, te mit tudnál adni?


Amúgy milyen konstrukcióra gondolsz? Mit ózonoznál? Ha gondolod, írhatsz részleteket, a férjem foglalkozik ezzel is, ha nem túl nagy titok, ami érdekel, akkor segítek szívesen.

2020. dec. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!