Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az "ÉN CSAK SEGÍTENI AKAROK"...

Az "ÉN CSAK SEGÍTENI AKAROK" vállalkozóknak ti hisztek?

Figyelt kérdés
Tömegesen jelennek meg a youtubeon, facen, instán, fizetett hirdetésekben ezek az önjelölt, önzetlen szamaritánusok, hogy segítsen nektek gazdaggá, és boldoggá válni, főleg passzív jövedelmet szerezni vagy ezek a "kócsok" akik motiválnak téged. De már az n+1-ik ilyen sarlatán keres meg linkedin-en is hogy fizessek már a hazugságaikért.

2020. márc. 22. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
😁😁😁.
2020. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szélhámosság.
2020. márc. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy CSAK segíteni akar, és nem kér érte cserébe semmit, valószínűleg szélhámosság.


Az, amit cserébe ad, már nem biztos, hogy értéktelen. Sajnos nagy a szórás, sok kókler jut egy, jó tanácsokat adó emberre.

2020. márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyomulnak az MLM-esek kolera, izé.... Corona idején is...??


Pfffff…..

2020. márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hm... Térítés nélkül nyújtott szolgáltatás, átadott termék... Majd a NAV jól rájuk moccan
2020. márc. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Aki tényleg segíteni akar, az leszarja, hogy a segítsége megjelenjen facebookon. Csak teszi azt, amit jónak lát.
2020. márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszek, hisz mindegyik a "passzív jövedelmet" nyomtatja.. én aktív jövedelmet akarok, ahol élvezem is azt amit csinálok és mellé még jól is keresek.
2020. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én hiszek!


De nem fizetek higy ők már amúgy is gazdagok, minek nekik a pénzem?


😁😁😁

2020. márc. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!