Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Asztalos végzettséggel faragot...

Asztalos végzettséggel faragott dolgokat, apróbb fa tárgyakat, kisbútorokat is lehet értékesíteni?

Figyelt kérdés
Számlával, kisvállalkozóként gondolom természetesen.
2021. jan. 5. 15:33
 1/6 Miss Endzsi ***** válasza:
35%
Ott a Meska.
2021. jan. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Értékesíteni vagy gyártani és értékesìteni?
2021. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy lehet értékesíteni.
2021. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gyártani és eladni, igen. És igen, első értékesítési platform amire gondoltam a Meska... :) De lehet máshol is.
2021. jan. 5. 18:28
 5/6 A kérdező kommentje:
Bár kicsit lerágott csontnak érzem, ahogy szétnéztem. Mindenki már beállt egy-egy terméktípusra, és ha valaki új belépő, sok esélye nem lenne. Egy sokadik, új ötlettel talán még lenne hely a piacon.
2021. jan. 5. 18:29
 6/6 Miss Endzsi ***** válasza:
56%
Inkább állj rá ezekre a ma divatos dolgokra. Meskáról vettem galagonyagyökér lámpát. Simán csak le van festve, belerakva egy lámpa, 19 ezerért. Most nagyon mennek az ilyesfajta mennyezeti uszadékfás lámpák is, bármi ami naturális modern formákkal alkotva. Modern kivitelű polcok, asztalok. [link]
2021. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!