Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Más is faragott így mellé...

Más is faragott így mellé fiatal munkavállalóként?

Figyelt kérdés

Amióta munkába álltam kb egy normális munkahelyem nem volt.


-Első munkahelyemen pályakezdőként kerültem, szakmával jelentkeztem, azt hittem jó karriert futhatok be ott, de betettek a legalja embertelen betanított munkára szakképzetlen emberek közé.


-Utána full fekete munka.


-Majd megint szakma, onnan elküldtek, mert meglepő módon pályakezdőként nem voltam benne egy vérprofi.


-A következő helyen egy műszakvezető pczett ki úgy hogy én húztam el, pedig az üzemvezető marasztalt volna,


-Utána megint csak egy simlis cég, fizetéssel, munkaidővel úgy mahinált ahogy csak nem szégyellt.


-Valamint jelenleg is olyan hely, ahol ígértek fűt fát felvételkor, aztán abból se túl sok valósult meg.


Hogy lehetek ekkora szerencsétlen hogy mindig kifogom az ilyen helyeket?


2019. aug. 6. 16:47
 1/5 anonim válasza:
82%
Ez Magyarország.Szar munkakörülmények,nevetséges bérek,tróger kollégák,idióta csoport,műszakvezetők...Ne aggódj túlságosan,én 41 vagyok 1 normálisan bejelentett munkahelyem volt mióta dolgozom..A többi mind olyan volt hogy bejelentett minimálbérrel,vagy szakmunkás bérminimummal,megyegyeztünk egy netto órabérbe,a hivatalos része a bérminimum megy a folyószámlára a többi zsebbe..
2019. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Üdv a klubban és igen - még idősebb munkavállalóként is....


Az elsőnek igaza van...!

2019. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Szívből ajánlom az állami cégeket az emberi tényező sajnos ott sem kikerűlhetetlen, de legalább a bejelentés tisztességes, valamint több jogod van mint a maszek cégeknél, úgy gondolom ez kompenzálja a nem egetverő béreket valamint nem rugnak ki olyan könnyen de ha igen akkor jár végkielégítés.
2019. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is volt hasonló, diplomásként évekig tengődtem alkalmi munkákból gyárakban, nyolc általánost végzett alkeszok társaságában. Szerencsére most multinál vagyok szellemi munkakörben, dolgozni azt kell, de normálisan bejelentenek és nincs simlizés. Ajánlom neked is a multikat, ha munkahelyet keresel.
2019. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Multi sem leanyalom, de jobban betartjak a szabalyokat.
2019. aug. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!