Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek működne egy ilyen...

Szerintetek működne egy ilyen fánkos üzlet Magyarországon?

Figyelt kérdés

[link]


Itt is megvenné az ember?


2010. aug. 15. 09:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
már évek óta működnek ilyen fánkos üzletek, csak nincsenek még úgy elterjedve
2010. aug. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Hát biztos működne, ha jó helyen árulod, nekem így a kirakat elég puccosnak tűnik, tehát vmi frekventáltabb rész kellene...

Mert a csóró helyeken tuti nem menne...ott elég a csokis, meg a lekváros fánk egy bódéból, szalvétában.

Én is csóró helyen lakom, és látom az üzleteket, amik nyitnak-bezárnak, hogy csak az egyszerűbb, olcsó boltok maradnak meg, azok is úgy, hogy több lábon állnak...


Sok sikert!

2010. aug. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Működne, hát! Főleg nagyvárosban! Ott nyitottabbak az emberek az új dolgokra! Én konkrétan imádnám!
2010. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kérsz el vagyonokat egy-egy fánkért, akkor simán.
2010. aug. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
nekem a szomszédomban pont ilyen bolt van és működik
2010. aug. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

amikor fősuliba jártam vagy 12-13 éve a Móriczon volt egy Dunkin' Dounuts, a villamosmegállónál, minden nap vettem magamnak és kb minden másnap tucatjával hordtam haza a családnak...állandóan sorba kellett állni, annyian voltak....nem is volt drága, mégis csődbe ment....


én örülnék ilyesminek a környéken, bár én pl az a fajta vagyok, aki jelen pillanat is gyalogol 3,5 km-t, hogy a normális áruházban vásároljak, pedig van egy spar és egy coop 100m-en belül...és kb 2,5 km-re a pékhez, holott van 5 pékség közelebb, de nekik jó áron és nagyon jó pékárúik vannak ;)

2010. aug. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
akinek a szomszédjában van ilyen fánkos bolt,attól kérdezném hogy mennyire megy ott nekik?veszik a fánkokat?csak fánk van?
2010. aug. 15. 11:33
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk a sarkon egy évig vegetált egy amcsi típusú fánkos, aztán csődbe ment, most pedig látványpékság van a helyén. Hányingert kaptam a tömény cukorszagtól, nagyon örülök, hogy végre nem kell szagolnom... A fánk amúgy is undorító és egészségtelen. Nem véletlenül 120 kiló az amcsik többsége, ahol mindenki folyamatosan ezt zabálja.
2010. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
utolsó a fánkot egészségesen is lehet csinálni, nem mellesleg egyszer, egyszer minden egészséges ember étrendjében elfér egy fánk ;)
2010. aug. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Dunkin' Donuts franchiseot itthonra!! Az kéne ide, nem ezek a fabódés "amerikai fánk másoló" szarok!
2010. aug. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!