Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy társas Zrt. alapításának...

Egy társas Zrt. alapításának mennyi az átlagos ügyvédi munkadíja?

Figyelt kérdés
Annyit tudok már, hogy a részvények elkészítésének költsége 350 eFt+ÁFA lesz. De az ügyvéd nagyon jó ismerős, és attól félek, hogy grátiszba akarja megcsinálni a hosszú üzleti kapcsolatunk és személyes szimpátiánk miatt. Ha így lesz, valami viszont ajándékkal nekem is meg kellene lepnem, csak nem vagyok képben, hogy egy 6 milliós indulótőkéjű Zrt.-t mennyiért csinálnak mások. Képbe szeretnék kerülni, hogy 5 vagy 6 vagy 7 számjegyű ajándékkal kellene megköszönnöm a tevékenységét.

#ügyvédi munkadíj #Zrt. alapítás #cégalapítás költsége
2021. jan. 20. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérj árajánlatot 3 független, random ügyvédi irodától és akkor tudsz majd egy átlagot vonni.
2021. jan. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha a fővárosban vagy megyeszékhelyen élnék megtenném. De nálunk nincs 3 ügyvédi iroda :-) Azért is kérdezem itt...
2021. jan. 20. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez ott élni. E-mail, telefon. 2021-ben azért a legtöbb ügyvédnek már van :) Mi is mindig e-mailen kérjük be tőlük az ajánlatokat.
2021. jan. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bocsi de mihez kérsz tőlük ajánlatokat emailen?

Mert cégalapításnál majd ott kell előttük személyesen aláírosgatni. Nyilván nem kérek 100 km-rel odébbról árajánlatot valakitől, mert ő is tudja, meg én is tudom, hogy nem fogok 100 km-t oda, meg vissza utazgatni minden egyes aláírásnál.

2021. jan. 22. 12:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyilván, de egy mailból nem derül ki, hogy te 100km-rel arrébb laksz.

Meg hát simán lehet, hogy te kecskeméti lakosként, budapesti székhellyel alapítasz céget. Akkor miért ne utaznál. De ez igazából már csak szőrszálhasogatás.

2021. jan. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!