Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan regisztráltathatom a...

Hogyan regisztráltathatom a cégem a google térképen?

Figyelt kérdés
Sikerült regisztrálnom a vállalkozásom a google térképen, kaptam is egy visszaigazoló e-mailt, hogy sikerült és már megtalálható vagyok a google térképen. Viszont amikor rákerestem a cégemre a nyitvatartási idő fül alatt kidobott egy olyan szöveget, hogy "Ön a tulajdonosa ennek a vállalkozásnak! Nyújtsa be a tulajdonjogi kérelmet!" What? Most valamit elrontottam vagy mit kell ilyenkor tenni?

#vállalkozás #google térkép #Google vállalkozás #Tulajdonjogi kérelem #Google vállalkozói fiók
2021. febr. 10. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

"Sikerült regisztrálnom a vállalkozásom a google térképen, kaptam is egy visszaigazoló e-mailt, hogy sikerült és már megtalálható vagyok a google térképen."

Akkor mi a kérdés?

"Most valamit elrontottam vagy mit kell ilyenkor tenni?"

Semmit. Nem csak a saját céged de mások cégét is felrakhatod, aztán ha a tulajdonos akarja kiegészítheti az infókat. Ehhez azért nem kell két diploma, hogy megfejtsd.

2021. febr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ és a degradálást!

A kérdésem továbbra is az - és olyanok válaszát várom, akik tapasztaltabbak ebben, régebb óta működő vállalkozásuk van -, hogy miért írta ki később ezt a szöveget? Mivel eléggé úgy hangzik, hogy volna még vele valami kötelezettségem. Köszönöm

2021. febr. 11. 07:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kötelezettséged van. A Google Maps-re bárki felrakhat helyeket (én is raktam már fel jópárat, egyik sem volt az enyém), így a te cégedet is. Ettől még nem kerül a te tulajdonodba az a hely, nem szerkesztheted, ahogy akarod, bárki más Google felhasználóval egyenértékű jogaid lesznek rá. Ha igazolod a tulajdonjogod, akkor a Google tudni fogja, hogy tiéd a hely, és onnantól más jogosultságaid lesznek.
2021. febr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!