Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek 5millió forintból...

Szerintetek 5millió forintból milyen válalkozásformákban lehet gondolkodni?

Figyelt kérdés
Még fiatal vagyok sajnos az eddigi körulményeim nem engedték meg hogy befejezem az iskoláimat de nagyon szeretném. Sikerült találnom egy viszonylag jól fizető munkahelyet így tudnék gyűjtögetni de semmi időm arra hogy sulizzak ezért elterveztem hogy valahogy de indítok később egy vállalkozást és ha a szabadidőm engedi le érettségizek persze nem csak az iskola hanem a mókuskerékből való kitörés is motivál kb. 5m-ból mihez tudnék kezdeni?

#vállalkozás #Több szabadidő
2021. febr. 21. 15:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Mennyi értelme van annak, ha azt mondjuk hogy mit tudom én, nyiss egy hamburgeres bódét, ha mondjuk az elhelyezkedése miatt amúgy garantált csőd lenne?
2021. febr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Igy semmi de nem is ilyen válaszokat várnék igazából...

De pl ha azt mondod hogy nyisssak egy hamburgerest a Margitszigeten azzal talán segítettél volna, de így "járvány idején" láthatjuk hogy lehet bárhol nem igazán profitál ilyenkor inkább csőd.. köszönöm de nem ilyen válaszokat szeretnék, aki tud normális ötleteket az kérem írja le meg köszönöm de aki csak elriasztani vagy a negativitását próbálja átadni azt kérem ne itt tegye. Köszönöm

2021. febr. 21. 15:46
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Itt ne várj csodát, abból nem lehet egy értelmes vállalkozást felhúzni, hogy "jaj én nagyon vállalkozni akarok, mert büdös az alkalmazotti lét" de közben semmit nem tudsz hozzáadni az egészhez.
2021. febr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Miért ne tudnék hozzáadni?

Időt is és pénzt is? További fejlődésért tanulást... mi kell még?

Példának szerettem volna írni az 5milliót.. hátha tud valaki de lehet hogy 10kell hozzá ötleteket kértem..

És igen tőled nem fogok csodát várni az biztos.. de hátha lesznek normális válaszok is :)

2021. febr. 21. 15:52
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Csak ki ne őszüljön a szakállad, még itt várod a tipped a nagy vállalkozásodhoz. :)
2021. febr. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
És nem az az alkalmazotti pozícióból van elegem.. hanem fejlődni szeretnék de ehhez meg kell teremtenem azt az időt magamnak. Nem értem mi ezzel a problémád de komolyan
2021. febr. 21. 15:55
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Csakis szolgáltatásban gondolkodj és ne termékben. Csakis olyanban, ahol bizonyítottan van felvevő piac és hiány van a jó szakemberből.
2021. febr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2021. febr. 21. 16:08
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
3-as válasza a legjobb! Nem lehet úgy sikeres vállalkozást indítani, hogy "adjatok ötleteket, mert nem akarok alkalmazott lenni, én meg majd jól meggazdagszom". Hogy ezt te nem látod be, és beszólogatsz neki, az csak téged minősít.
2021. febr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, neked kell tudnod, hogy mi érdekel, mihez értesz, vagy mibe szeretnél beletanulni.


A vállalkozás elsősorban arról szól, legalábbis kicsiben kezdve, hogy szenvedélyből és hozzáértésből csinálunk pénzt. Lehet, hogy kell hozzá milliós kezdőtőke, lehet, hogy nem.


Ha nem olyan vállalkozási formát és típust választasz, amit igazán szeretsz, akkor hamar kiégsz benne, és ugyanúgy egy mókuskerékben találod magadat, mint alkalmazottként, csak még nehezebb belőle kiszállni.

2021. febr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!