Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van 10 millióm szeretnék...

Van 10 millióm szeretnék vállalkozást indítani,600fős kis faluban lakunk.Gondoltam futarkodás,pálinkafőzőére vagy valami kisebb vállalkozásra szörp gyár vagy hasonló.Szóval ennyi pénzből mit érdemes?

Figyelt kérdés
Vállalkozás,kezďés,

2021. febr. 24. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem fektess tanulasba, ha itt kell megkerdezd hogy mibe kene fektess akkor sokaig nem lesz 10 millio az a 10 millio....


Amugy meg miert nem rakod be siman bitcoinba, mostansag az a nagy business

2021. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Városból költöztünk faluba,ráadásul az ország masik végéről ott nekem volt egy kis vegyes boltom,itt van 1,ezért ezt már nem éri meg.
2021. febr. 24. 21:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Én a helyedben kivárnék ezzel most inkább választásokig...


Nagy átrendeződések lesznek a tőkepiacon, és a jogszabályokban a politikaiban nem biztos.

2021. febr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

"Szerintem fektess tanulasba, ha itt kell megkerdezd hogy mibe kene fektess akkor sokaig nem lesz 10 millio az a 10 millio....

Amugy meg miert nem rakod be siman bitcoinba, mostansag az a nagy business"


Minek írnak az ilyenek választ, ha valójában semmihez sem értenek?

2021. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 te miért írsz választ?
2021. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Volt üzletem de eladtam és elköltöztünk 300km-re,itt meg már van 1 kis élelmiszer üzlet azt nem éri meg nyitni,csak érdeklődök mégis 10 millióból mit lehet kihozni?
2021. febr. 26. 00:24
 7/9 anonim válasza:

Nem igazán érdemes faluban vállalkozást indítani, nálunk (kb. 5000 fős falu/kisváros) amiket elindítottak - gondolok itt pl. fagyis, hamburgeres, cukrászda, tetoválószalon stb., nem is emlékszem már mennyi mindennel próbálkoztak -, azok mind be is zártak pár hónap múlva.

Azt tanácsolom, inkább a közeli városban próbálkozz, kutass kicsit az interneten, hogy mire van kereslet.

Személy szerint én lehet egy részét befektetném ennek a pénznek állampapírba.

Üdv.

2021. febr. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Falun futárkodás? Szerintem nem. Pálinka főzés megint nem. Falusi turizmus van most felkapva. Ha tudsz venni egy jó féle paraszt házat és igényesen megcsinálod belül még pályázat is szóba jöhet. Ha tényleg volt boltos akkor megvan az üzleti vénád hozzá. Különben a második tippem az lett volna hogy vegyél belőle földet, vagy erdőt, de így ezeket nem írom inkább az első ami szerintem neked jobban bejön.

Akik meg azt írták hogy tanulni kéne... Hm..... Hát az sose árt, de én még egy milliomos tanárt se láttam. A milliomost úgy értem hogy az átlagos embertől jóval gazdagabb. Ügyeskedő szemfüles vállalkozót már igen, aki az iskolában még csak nem is volt kitűnő. Annál jobb volt az üzleti érzéke. Mikor mit kell csinálni, mibe van a pénz, azt mindig vissza forgatta, és nem illegális tevékenységre gondolok. 3 fiatalt is ismerek aki később a saját tanárát fel vette a cégéhez. Vagyis a tanár (aki okos) dolgozott neki és nem ő a tanárnak.

2021. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Ha tényleg volt boltos = ha tényleg volt boltod

2021. ápr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!