Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mire számíthattok? 55-63 éves...

Mire számíthattok? 55-63 éves korotokban milyen munkátok lesz? Mennyiért fogtok dolgozni, hány munkanapot? Milyen végzettséggel?

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
Én úgy igyekszem csinálni a dolgaimat, hogy addigra a befektetéseimből rég nyugdíjasként szürcsölöm a koktélt a medencémben.
2021. febr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

:D


Gondolom a változatos és változékony adórendszerről még nem hallottál...

Vagy csak keveset...

2021. febr. 27. 22:38
 3/16 anonim ***** válasza:
9%
Nem pusztán fiat pénzbeli befektetésekre gondoltam, de mindegy ám.
2021. febr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Vegzettsegem most sincs, itban dolgozok es lehet hogy itban is fogok dolgozni, nem tudom. Lehet addig a befekteteseim hoznak annyi penzt hogy mar ne kelljen dolgozzak
2021. febr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%

55-63 éves koromban már csak akkor szeretnék dolgozni, amikor én akarok.

Mindenféle kényszer nélkül.

Hogy ez akkor mit jelent majd, most még nem tudom eldönteni. A lényeg az, hogy jelenleg alakítom ki azokat a körülményeket, amelyek oda vezetnek, hogy ez addigra (bőven) lehetségessé váljon.

2021. febr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Esélytelen megjósolni, az még 25-30 év. Az elmúlt 10 évben is összegszerűen megduplázódott a minimálbér és a duplázás közelében van az átlagbér is (a reálérték más kérdés). Szóval nem esélytelen, hogy 55 éves koromra, ha semennyit nem jut előre a karrierem, akkor is lehet 3-4-szerese a fizum a mostaninak. Többet nem érek vele az infláció miatt, de jobban mutat a bérjegyzéken. És azért azt is remélem, hogy jut előrébb a karrierem.
2021. febr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%

Nem valószínű, hogy megérem.

De jelenleg azt tudom elképzelni, hogy versenyszféra termelőterületen leszek top manager, mai értéken számolva messze 7 számjegyű nettó fizetéssel. És 3-4 sportkocsi feletti teraszon villásreggelizek.

A szakterületem nagyobb személyes jelenlétet igényel, de valószínű részben home office lesz.

2021. febr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ki franc értékel helyettem? Ez nem csak a kérdező joga?
2021. márc. 1. 11:58
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Bárki értékelhet, az már inkább kérdés, hogy miért lett lepontozva mindenki, akinek van elképzelése
2021. márc. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Arra próbálok rájönni, hogy min múlik az, hogy valaki be is fusson ha már lediplomázott?

Ne csak ideig óráig aztán tepsi, vagy örülj ha felvesznek valahová...


Ha valaki tipikusan az az ember akinek sosem volt igazán társasága az lényegében hiába tesz le akármit is az asztalra?

2021. márc. 1. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!