Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen fizetésre számíthatok...

Milyen fizetésre számíthatok Budapesten logisztikai mérnök végzettséggel + 3 év munkatapasztalattal ?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy vidéki egyetemen tanulok logisztikai mérnök szakon duális hallgatóként. Ez azt jelenti hogy 3 évig a tanulmányok mellett dolgozok egy cégnél logisztika területén. (vidéki multi)



A diploma után szeretnék Pestre költözni új kihívások elé nézni.


Vidéki multi:

-1 év szállítmányozási ügyintézés

-1 év op. beszerzés

-1 év gyártástervezés

-Tárgyalóképes angol nyelvtudás



Pesten kb. milyen fizetésre számíthatok ?



2020. jún. 20. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Bruttó 630-670 ezer forint körül simán mondhatsz.


Nekem kevesebb tapasztalattal ajánlottak 1 éve br 580-at, szintén logisztikai területen.És nekem nem volt több területen tapasztalatom.

2020. jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél elég vastagon fogott a toll.

Szállítmányozási ügyintéző, széria beszerző ennél lényegesen kevesebbet kapna. Mondjuk egy százassal legalább. Gyártástervező már nagyon függ attól, mit és hogyan kell csinálni

2020. jún. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Kedves 2,


Nem fogott vastagon.

3 év tapasztalat 3 különböző területen.Ezzel a tudással kérdező a teljes ellátás láncra is rálát.


Mellesleg, Budapestről beszélünk, nem vidéki Bivalybasznádról.

2020. jún. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves 3, ebben dolgozom.

3 év tapasztalat, mindenhol egy kicsi. Nem rossz indulópont, de nem is tökéletes, mellette csak egy nyelv.

Bruttó 580.000 kialkudható, ha abban az iparágban van tapasztalat. Annál feljebb már nagyon kell valami ami megfogja a céget.

2020. jún. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Kedves 4,


én is logisztikában dolgozom.

Nekem Budapesten diszponens munkakörre akartak 580-at adni.Igaz ott, az angolon kívül német nyelv is kellett volna.

Nem mondtam igent, mert alig kerestem volna többet, mint az akkori bérem.Azon a területen (diszpó) tapasztalatom sem volt és úgy is megadták volna azt a bért.

Akkor még a diplomám is csak folyamatban volt, nem volt a kezemben.



Akkor, most 2020-ban, egy logisztikai mérnöknek, hogy a viharba ne adnának br 600-at?

Budapesten, ez nem sok pénz.Szenior szinten ennél több is van.

2020. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!