Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha nekem van vállalkozásom,...

Ha nekem van vállalkozásom, és most plusz tevékenységként pl egyedi párnahuzatokat szeretnék eladni, és hasonló diy tárgyakat, ehhez kell valamilyen plusz végzettség? És milyen tevékenységet kell felvennem ehhez?

Figyelt kérdés

2021. márc. 9. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Könyvelőd mit mondott?
2021. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos magamnak szoktam könyvelgetni, megkérdeztem magamat és nem mondtam semmit :)
2021. márc. 9. 19:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Majd ha felfut a vállalkozás eskü megyek újra könyvelőhöz, jelenleg épp lefutott, és nincs könyvelőm egy ideje.
2021. márc. 9. 19:59
 4/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam érdeklődök, amúgy meg majd megkérdezem a kormányablakban, és

folytatom a fáradtságos google-zgatást is.

2021. márc. 9. 20:03
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
Kormányablakra ne nagyon apelláéj, ha jiot akarsz magadnak hosszú távon. Tudnék mesélni pár horror sztorit. Plusz tavaly óta el is került tőlük az egyéni vállalkozók vezetése.
2021. márc. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!