Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Munkahely várható bedőlése...

Munkahely várható bedőlése megszűnése és bérleti szerződés 4 éves hosszabbítása között nincs némi ellentmondás?

Figyelt kérdés

A főnök szerint a cég annyira szarul áll, hogy néhány hónapon belül bedől, a nyarat már nem érjük meg.

Ugyanakkor bérel épületben működnek, és most írták alá a bérleti szerződést újabb 4 évre.

Meg X pozira új embert keresnek, noha senki se ment el (tehát plusz új ember jön)

Na most ha egy cég bedől, akkor minek 4 évre bérlemény és minek új ember?

Miből fizeti az új embert ha (állítása szerint) a meglevőek fizetését is alig tudja kiköhögni?


2021. márc. 18. 11:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Alapitvanyi iskola?
2021. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Ez legyen a főnök gondja! A tiéd a munka.
2021. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"Ez legyen a főnök gondja"


Sorry de én is ebből élek így az én gondom is! Sőt, én élek csak igazán ebből, mert a főnöknek van másik cége, ha ez bedől még ott a másik.

De én ebből és csak ebből élek.

2021. márc. 18. 11:43
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Lehet igy menti ki a penzt
2021. márc. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Tegnap még azt írtad, becsődöl és kényszertörlés. Mit foglalkozol te a cég ilyen ügyeivel? Menj és keress másik munkahelyet, nem is értem, hogy tudsz ennyi negatív energiával egyáltalán életben maradni.
2021. márc. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Még mindig jobb, hogy szólt, van idő új helyet keresni. Van, hogy csak akkor tudják meg a dolgozók, hogy gáz van, amikor 2-3 hete csúszik a fizetés...
2021. márc. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nincs ellentmondás lehet hogy másik végét fog állapítani
2021. márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"Még mindig jobb, hogy szólt, van idő új helyet keresni. "


lehet az a cél, a dolgozók maguktól menjenek el, és ne neki kelljen elküldeni, mert az neki sokba fog fájni (felmondási idő, végkielégítés)

2021. márc. 18. 12:34
 9/14 A kérdező kommentje:

"amikor 2-3 hete csúszik a fizetés..."


olyan itt már eddig is előfordult nem 1x és nem 2x...

2021. márc. 18. 12:35
 10/14 A kérdező kommentje:

" Mit foglalkozol te a cég ilyen ügyeivel?"


mert EBBŐL ÉLEK!! Marha nehéz a képlet, mi?

2021. márc. 18. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!