Horgászbolt nyitása?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek.


A feleségemmel azon gondolkodunk,hogy nyitnánk egy horgász üzletet.


A városban ahol lakunk 1 horgászbolt van,ami 80% állateledel és 20% horgászcikk árusításában merül ki. Ergo,a kereslet nem kérdés.(Magam is horgászok,és 60 km-el arrébb szoktam vásárolni,más boltokban.


Kiszemeltünk egy kb 50nm-es üzletet.


Kb mennyi lehet egy ekkora üzlethelység általános raktárkészlettel való feltöltése? Cirka 3 misi áll a rendelkezésünkre.

Ebből már el lehet indulni vajon?

A nagykerek hajlamosak konszignációs készletet adni?


Előre is köszönöm a segítségeket!



2021. márc. 18. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
huh szerintem még ráértek ezzel...
2021. márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted?
2021. márc. 18. 14:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevés a 3 milkó rá. Én könyvelek pecaboltnak, látom milyen árban mennek a dolgok. Bár ha nem akarsz fullos botokat meg orsókat, akkor ki lehet jönni jobban, ha inkább csali-damil vonalon mozognál.
2021. márc. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A 3 millió csak a nyitásra lenne fordítva , a készletet idővel bővíteném , ez egyértelmű. A bevételt bele akarom forgatni amíg szükséges , nem kivenni .
2021. márc. 18. 20:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Boltvezető papírotok van, vagy egy tanfolyam/alkalmazott költségeit is vonhatjuk le fejben a 3 millából?
2021. márc. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"A városban ahol lakunk 1 horgászbolt van,ami 80% állateledel és 20% horgászcikk árusításában merül ki."


1 város 1 bolt, 20% horgászcikk...


Bizonyára óriási igény lehet horgászcikkekre, vágjatok bele!

(ja mégsem).


"Boltvezető papírotok van, vagy egy tanfolyam/alkalmazott költségeit is vonhatjuk le fejben a 3 millából?"


Nagyobb bolond vagy minta kérdező, mivel ez egyáltalán nem kell!

Van ilyen képzés persze, de boltot bárki nyithat "boltvezetői" nélkül is! Vagy szerinted a rengeteg kínai is elvégezte? :D :D :D

2021. márc. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"A bevételt bele akarom forgatni amíg szükséges , nem kivenni."


Hallod az már megvan, hogy egy hónapba ti ketten mennyi pénzt esztek meg, fizettek ki számlákra, és adóba vagy bérleti díjba?


Ezeket kénytelen leszel "kivenni" a még egyelőre MEGJÓSOLHATATLAN bevételből is!



Azt kiderítetted már legalább, hogy hányan horgásznak egyáltalán a bolt egy kilométeres vonzáskörzetében?

Van a városban egyáltalán horgászegyesület?

2021. márc. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Igen van horgászegyesület (2 is),jómagam is horgász vagyok :)


Minden ismerősöm egy 60km-el arrébb lévő városba jár át mielőtt horgászni megy,hogy beszerezze a hozzá valókat. A városban lévő bolt takarmány ÉS horgászcikk bolt,javarészt takarmány.


A kiszemelt üzlet jelenleg is megbeszélés alatt van,havi cirka 100 a bérleti díj kb.

2021. márc. 23. 14:31
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező! Falun élünk,hasonló Horgászbolttal,még lehet hogy 1 faluról is beszélünk :D


Parom hatalmas horgász,városba jár be vásárolni,mert itt semmi sincs,vagy csak gagyi dolgok. Sztem jó ötlet,sok sikert!

2021. márc. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!