Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » (Bútor)asztalos vállalkozóként...

(Bútor)asztalos vállalkozóként értékesíthet faragványokat?

Figyelt kérdés

Teszem azt Dremellel (vagy azzal felérő eszközzel) faragványokat, kis használati- ill. dísztárgyakat készítenék bútorasztalos végzettséggel, értékesíthetem azokat, vagy kizárt?


Persze, hagyományos kézi szerszámokkal is lehetne, de mivel az roppant időigényes, eladásra "nem éri meg". Hobbinak oké, szép.


Elszöszölnék egy kis sarokban ilyennel.


2021. márc. 22. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze, bőven, a számlára amúgy sem a tevékenységi kör maga kerül, hanem a konkrét munka. Ilyet kis tételben még akár ilyen mns. ajándéktárgy készítéssel is lehetne számlázni, de bútorasztalos végzetsséggel végképp. Hajrá!
2021. márc. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyik nap gondoltam én is pont erre.


Még gyerekkoromba jártam fafaragó szakkörre :D


A "mester" még hegedűt is csinált házilag!

2021. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!