Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri autósiskolát nyitni?

Megéri autósiskolát nyitni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom itt ahol élek megyeszékhely nagyon mennek.

2021. márc. 25. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Akkor biztos, ha mar van 200 akkor a 201 edikre is szukseg van. Foleg covid idejeben
2021. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne érné meg. A legtöbb autós iskola egy le húzós szr. Ráadásul olyan oktatókat alkalmaz akik kutyába nézik a tanulót. Azt hiszik ök szartak a spanyol viaszt. Elfelejtik hogy a tanuló fizet, igénybe vesz egy szolgáltatást nem is kevés pénzért. Belőlük élnek. Ha te képes vagy korrekt sulit csinálni, normális oktatókkal meg minden akkor szerintem megéri. Egy idő után mindenki a te iskoládba fog menni a környéken. Így gyorsan pénzes lehetnél. Bár azért ehhez kell induló tőke bőven.
2021. márc. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2/2 köszönöm szerintem is így van nagyon el vannak maguktól szállva
2021. márc. 25. 18:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha lenne egy olyan iskola ami ember számba veszi a tanulókat akkor az nagyon sokat tudna kaszálni. Gyorsan terjedne a hír. Mindenki jó iskolában akar tanulni, a rosszat pedig elkerülni.
2021. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. Ha nem csak lehúzni szeretnéd a tanulókat, hanem hozzáadott értéket is nyújtani, vágj bele. Szükség van modern autósiskolákra, ahol a tanuló fontos. Ha még a COVID-ból is profitálni szeretnél, használj modern megoldásokat - természetesen a törvényi kereteknek megfelelve. Nem szoktam ilyeneket leírni, ezáltal másnak csak úgy odadobni egy vállalkozási ötletet, de mivel nem tervezek autósiskolát nyitni, így leírom, hogy én mit gondolok:

-Ha a jogszabályi háttér megengedi, a KRESZ vizsgáig nem lenne szükséges személyes megjelenés. Teljesen online lehetne elvégezni a beiratkozást, online kártyás fizetéssel, Zoom-os konzultációval.

-Elméleti oktatás e-Titán e-Learning formájában.

-A vezetési órákra online lehetne időpontot foglalni, szintén online kártyás fizetéssel. A rendszer automatikusan kezelné pl. a hétvégi felárat vagy az óratípus / autó felárát.

-Lenne egy online vezérlőpult, ahol a tanuló nyomon tudná követni a tanulmányait. A rendszer számolná a vezetési órákat, a jogosítvány megszerzésének költségét, figyelmeztetné az időpontokra (pl. vezetési óra, KRESZ vizsga, stb.).

-A rendszeren keresztül lehetne visszajelzést adni a tanulónak minden óra után. (pl. melyik szabályt kell átismételnie, stb.)

-A tanuló online össze tudja gyűjteni kérdéseit, amire az autósiskola akár szóban, akár írásban válaszol.

-Online konzultációs lehetőség, amennyiben a tanuló az eLearning során elakad.


Így ez egy kicsit durván hangozhat, de ez az én vízióm egy modern autósiskolával kapcsolatban. Remélem tudtam segíteni. Ha meg szeretnéd valósítani, akkor pedig sok sikert kívánok hozzá. Hajrá! :)

2021. márc. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem leszek népszerű, de én nem értek egyet azzal, hogy a "minőséggel" itt nagy profitot lehetne elérni.

(természetesen itt most a gyarkolati óráka gondolok, mert az van túlsújban)

Én 4 éve tanultam, szóval nem olyan régen. Az első oktató akinél kezdtem bunkó paraszt volt, és 40 perc volt egy óra nála (2 alkalom után otthagytam egyébként). Na hozzá sem volt könnyű időpontot szerezni. Nem azért mert annyira jó volt, hanem mert egyszerűen az összes "normális" oktató be volt táblázva. Szóval nyilván igaz, hogy a jó hírű oktatókhoz mennek szívesen az emberek, de itt igencsak véges a kapacitás.

2021. ápr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!